Kalk Gidelim Dizisi

Kalk Gidelim Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Online başvuru formu sitemizde yer almaktadır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kalk Gidelim Dizisi Online Başvuru Yap

's
Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı ve Füsun Kostak'ın oyuncu kadrosunu oluşturduğu Kalk Gidelim dizisi aile komedisi olarak Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Eğlenceli bir senaryo ile seyirci karşısına çıkan dizi projesi fazlasıyla ilgi görmeyi başarıyor. Bu başarılı dizi projesi için her yaş aralığında oyuncu ve yardımcı oyuncular arıyoruz.

Oyunculuk yeteneğine inan, kamera önü oyunculuğu deneyimi kazanmak isteyen ve hayallerindeki oyunculuk mesleği için bir adım atmak isteyen tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan başvuru formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzun projeler için uygun bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Beni
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Beni Bırakma dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.