Nefes Nefese Dizisi

Nefes Nefese Dizisi

Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Nefes Nefese dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Nefes Nefese Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımını TMC Film'in üstlendiği Nefes Nefese dizisinin yapımcılığını ise Erol Avcı üstleniyor. Baş rolünde başarılı usta oyuncu Uğur Yücel'e, Şükrü Özyıldız, Zeyno Eracar, Serkan Genç, Melise Şenolsun, Caner Şahin, Sezer Avcı ve Hülya Duyar gibi isimler eşlik ediyor. Yeni dizi projesinin konusu ise oldukça güçlü. Babası ile Berlin'de sakin bir hayat sürdüren Rüya'nın hiç görmedi annesinin Suriye'de olduğunu öğrenmesiyle soluksuz izlenecek bir hikaye başlıyor. Yeni dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. 

Oyunculuk yeteneklerine inanan ve başarılı bir projede yer almak isteyen yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular online başvuru yap kısmında bulunan form üzerinden ajansımıza başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurular incelemeye alınarak uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Salça
  Salça reklam filminde oynayacak, 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bir
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bir Mucize Olsun dizisi için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Beni
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Beni Bırakma dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Masum
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi projesi Masum Değiliz için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.