Adını Sen Koy Dizisi

Adını Sen Koy Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Adını Sen Koy Dizisi Online Başvuru Yap

's
Gündüz kuşağının günlük dizi projesi olan Adını sen koy için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Yeni sezonda Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan dizide heyecan devam ediyor. Ömer ve Zehra'nın imkansız aşkı, yeni sezonda da izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Dizi de yer almak ve oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek için ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formumuz online başvuru yap kısmında yer almaktadır.

Baş rollerini Erkan Meriç, Hazal Subaşı, Yaprak Durmaz ve Aykut İğdeli'nin paylaştığı Adını sen koy dizisi için oyunculuk başvurunuzu online olarak ilanımız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Her yaştan yetenekli yeni yüzlerin başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Parfüm
  Parfüm reklam filminde  oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz yetenekli kadın oyuncu arıyoruz. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • İnsanlık
  Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Yuvamdaki
  Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.