Adını Sen Koy Dizisi

Adını Sen Koy Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Adını Sen Koy Dizisi Online Başvuru Yap

's
Gündüz kuşağının günlük dizi projesi olan Adını sen koy için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Yeni sezonda Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan dizide heyecan devam ediyor. Ömer ve Zehra'nın imkansız aşkı, yeni sezonda da izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Dizi de yer almak ve oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek için ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formumuz online başvuru yap kısmında yer almaktadır.

Baş rollerini Erkan Meriç, Hazal Subaşı, Yaprak Durmaz ve Aykut İğdeli'nin paylaştığı Adını sen koy dizisi için oyunculuk başvurunuzu online olarak ilanımız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Her yaştan yetenekli yeni yüzlerin başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Sen
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Çubuk
  Çubuk kraker reklam filminde oynayacak 18 ile 22 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Fotoğraflı başvurular, oyuncu seçmeleri için incelemeye alınacaktır.
 • 8.Gün
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan 8.Gün dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile  alınacaktır.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.