Çukur Dizisi

Çukur Dizisi

Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çukur Dizisi Online Başvuru Yap

's
Ay Yapım imzası taşıyan Çukur dizisi Show Tv ekranlarında yerini alıyor. Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli dizinin yönetmenliğini yaparken senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Baş rollerinde başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Öner Erkan rol alıyor. Yeni dizi projesi için oyunculuk başvurusu yapmak istiyorsanız online başvuru yap kısmındaki formumuzu doldurabilirsiniz.

Başarılı bir yapım ve usta oyuncularında yer aldığı oyuncu kadrosuyla Çukur dizisi ekranlarda seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Siz de bu başarılı dizinin bir parçası olmak ve kamera önü deneyimi kazanmak istemez misiniz? Her yaştan yetenekli oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.