Çukur Dizisi

Çukur Dizisi

Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çukur Dizisi Online Başvuru Yap

's
Ay Yapım imzası taşıyan Çukur dizisi Show Tv ekranlarında yerini alıyor. Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli dizinin yönetmenliğini yaparken senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Baş rollerinde başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Öner Erkan rol alıyor. Yeni dizi projesi için oyunculuk başvurusu yapmak istiyorsanız online başvuru yap kısmındaki formumuzu doldurabilirsiniz.

Başarılı bir yapım ve usta oyuncularında yer aldığı oyuncu kadrosuyla Çukur dizisi ekranlarda seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Siz de bu başarılı dizinin bir parçası olmak ve kamera önü deneyimi kazanmak istemez misiniz? Her yaştan yetenekli oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Güvenlik
  Güvenlik sistemleri firmasının yeni reklam filminde rol alacak kadın ve erkek yeni yüz oyuncular aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.