Çukur Dizisi

Çukur Dizisi

Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Çukur Dizisi Online Başvuru Yap

's
Ay Yapım imzası taşıyan Çukur dizisi Show Tv ekranlarında yerini alıyor. Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli dizinin yönetmenliğini yaparken senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Baş rollerinde başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Öner Erkan rol alıyor. Yeni dizi projesi için oyunculuk başvurusu yapmak istiyorsanız online başvuru yap kısmındaki formumuzu doldurabilirsiniz.

Başarılı bir yapım ve usta oyuncularında yer aldığı oyuncu kadrosuyla Çukur dizisi ekranlarda seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Siz de bu başarılı dizinin bir parçası olmak ve kamera önü deneyimi kazanmak istemez misiniz? Her yaştan yetenekli oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.