Bisküvi Reklam Filmi

Bisküvi Reklam Filmi

Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bisküvi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 20 ile 26 yaş arası bay ve bayan oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Bisküvi markası olan müşterimizin reklam projesinde rol alacak güler yüzlü, eğlenceli ve doğal genç oyuncular arayışımız başlamıştır. İlgilenen ve yaş kriterine uygun tüm adaylar online başvuru kısmından müracaatlarını yapabilirler. Başvuruların fotoğraflı olması zorunludur.

Bisküvi reklamı için devam eden cast çalışmalarımız, online başvurular arasından değerlendirilmeye devam ederken sizde başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Reklam projesi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. Başvurusu olumlu bulunan oyuncu adaylarına geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Siyah
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Dostlar
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.