Bisküvi Reklam Filmi

Bisküvi Reklam Filmi

Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bisküvi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 20 ile 26 yaş arası bay ve bayan oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Bisküvi markası olan müşterimizin reklam projesinde rol alacak güler yüzlü, eğlenceli ve doğal genç oyuncular arayışımız başlamıştır. İlgilenen ve yaş kriterine uygun tüm adaylar online başvuru kısmından müracaatlarını yapabilirler. Başvuruların fotoğraflı olması zorunludur.

Bisküvi reklamı için devam eden cast çalışmalarımız, online başvurular arasından değerlendirilmeye devam ederken sizde başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Reklam projesi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. Başvurusu olumlu bulunan oyuncu adaylarına geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Hayat
  Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Sırları dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Ayran
  Ayran reklam filminde rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yeni yüzler aranıyor. Reklam filmi ile ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.