Bisküvi Reklam Filmi

Bisküvi Reklam Filmi

Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bisküvi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 20 ile 26 yaş arası bay ve bayan oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Bisküvi markası olan müşterimizin reklam projesinde rol alacak güler yüzlü, eğlenceli ve doğal genç oyuncular arayışımız başlamıştır. İlgilenen ve yaş kriterine uygun tüm adaylar online başvuru kısmından müracaatlarını yapabilirler. Başvuruların fotoğraflı olması zorunludur.

Bisküvi reklamı için devam eden cast çalışmalarımız, online başvurular arasından değerlendirilmeye devam ederken sizde başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Reklam projesi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. Başvurusu olumlu bulunan oyuncu adaylarına geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.