Bisküvi Reklam Filmi

Bisküvi Reklam Filmi

Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bisküvi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 20 ile 26 yaş arası bay ve bayan oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz. Bisküvi markası olan müşterimizin reklam projesinde rol alacak güler yüzlü, eğlenceli ve doğal genç oyuncular arayışımız başlamıştır. İlgilenen ve yaş kriterine uygun tüm adaylar online başvuru kısmından müracaatlarını yapabilirler. Başvuruların fotoğraflı olması zorunludur.

Bisküvi reklamı için devam eden cast çalışmalarımız, online başvurular arasından değerlendirilmeye devam ederken sizde başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Reklam projesi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. Başvurusu olumlu bulunan oyuncu adaylarına geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Gofret
  Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kalk
  Trt 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Online başvuru formu sitemizde yer almaktadır.