İnsanlık Suçu Dizisi

İnsanlık Suçu Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  İnsanlık Suçu Dizisi Online Başvuru Yap

's
Pastel Film'in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi projesi İnsanlık Suçu için yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla iddialı bir giriş yapacak olan dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Siz de oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek ve başarılı bir projede yer almak istiyorsanız online başvuru yap kısmında bulunan formu doldurarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır. Başvurunuz incelenerek proje için olumlu bulunması durumunda tarafınıza en kısa süre içinde geri dönüş yapılacaktır. Her yaş aralığında yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. İnsanlık Suçu dizisi için fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu doldurup, tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Çukurdere
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Çukurdere dizisi için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Beni
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Beni Bırakma dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.