Yoğurt Reklam Filmi

Yoğurt Reklam Filmi

Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Yoğurt Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yoğurt reklam film projesi için cast çalışmalarımız başlamıştır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arasında bulunan bay ve bayan oyuncu adaylarına ihtiyaç duyuluyor. İlanımızla ilgilenen adaylar online başvuru kısmında yer alan başvuru formunu doldurup tarafımıza gönderebilir. Gelen başvurular yoğurt reklamı için değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Ön elemeyi geçen adaylara detaylı bilgiler paylaşılacaktır.

Reklam filminde rol almak isteyen ve yaş kriterine uygun tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Başvurularınızın değerlendirmeye alınabilmesi için fotoğraflı olması gerekiyor. Formda belirtilen bilgileri eksiksiz doldurmanızı ve daha önce bir reklam projesi deneyiminiz bulunuyorsa, formda belirtmenizi rica ediyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Soda
  Soda Reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Dostlar
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.