Yoğurt Reklam Filmi

Yoğurt Reklam Filmi

Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Yoğurt Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yoğurt reklam film projesi için cast çalışmalarımız başlamıştır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arasında bulunan bay ve bayan oyuncu adaylarına ihtiyaç duyuluyor. İlanımızla ilgilenen adaylar online başvuru kısmında yer alan başvuru formunu doldurup tarafımıza gönderebilir. Gelen başvurular yoğurt reklamı için değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylara geri dönüş yapılacaktır. Ön elemeyi geçen adaylara detaylı bilgiler paylaşılacaktır.

Reklam filminde rol almak isteyen ve yaş kriterine uygun tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Başvurularınızın değerlendirmeye alınabilmesi için fotoğraflı olması gerekiyor. Formda belirtilen bilgileri eksiksiz doldurmanızı ve daha önce bir reklam projesi deneyiminiz bulunuyorsa, formda belirtmenizi rica ediyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • İnternet
  İnternet reklam filminde rol alacak 20 ile 25 yaş arası eğlenceli genç yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.