Adı Zehra Dizisi

Adı Zehra Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Adı Zehra için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Adı Zehra Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Ntc Medya'nın üstlendiği yeni dizi projesinin yönetmenliğini başarılı isim Taner Akvardar yapacak. Baş rollerinde Zeynep Çamcı, Hatice Aslan, Alican Yücesoy ve İnanç Konukçu birlikte paylaşacak. Tutucu bir ailenin kızı olan Zehra'nın hayatını konu alacak olan dizi için nefesler tutuldu. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyici karşısına çıkacak olan Adı Zehra dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular arıyoruz.

Her yaştan oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Siz de online başvuru yap kısmından ilanımıza oyunculuk başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu eksiksiz doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Başvurunuz olumlu bulunursa en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kızlarım
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak, her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.