Adı Zehra Dizisi

Adı Zehra Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Adı Zehra için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Adı Zehra Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Ntc Medya'nın üstlendiği yeni dizi projesinin yönetmenliğini başarılı isim Taner Akvardar yapacak. Baş rollerinde Zeynep Çamcı, Hatice Aslan, Alican Yücesoy ve İnanç Konukçu birlikte paylaşacak. Tutucu bir ailenin kızı olan Zehra'nın hayatını konu alacak olan dizi için nefesler tutuldu. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyici karşısına çıkacak olan Adı Zehra dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular arıyoruz.

Her yaştan oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Siz de online başvuru yap kısmından ilanımıza oyunculuk başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu eksiksiz doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Başvurunuz olumlu bulunursa en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Salça
  Salça reklam filminde oynayacak, 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Parfüm
  Parfüm reklam filminde  oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz yetenekli kadın oyuncu arıyoruz. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Nefes
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Nefes Nefese dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.