Avlu Dizisi

Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Avlu için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyunculuk başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Avlu Dizisi Online Başvuru Yap

's
Limon Film imzası taşıyan muhteşem bir proje ekranlara geliyor. Baş rollerinde Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Teoman Kumbaracıbaşı, Kenan Ece ve Ruçhan Çalışkur'un yer aldığı Avlu dizisi Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeni dizinin yönetmen koltuğunda ise Yüksel Aksu oturuyor. Özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan kadınların yaşam mücadelesini anlatan dizi yeni sezonunda çok ses getirecek.

Başarılı bir dizi projesinde siz de deneyim kazanmak ve kamera önü oyunculuğu için başvuruda bulunmak istiyorsanız online başvuru kısmından tarafımıza ulaşabilirsiniz. Her yaş aralığında oyuncu ve yardımcı oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Güncel fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunuzu göndererek yeni yüzler arayışımıza katılabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Belgesel
  Yeni çekilecek belgesel filmi için 25 ile 30 yaş arası yetenekli yeni yüz erkek oyuncular arıyoruz. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Yasak
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Yasak Elma dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.