Avlu Dizisi

Avlu Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Avlu için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyunculuk başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Avlu Dizisi Online Başvuru Yap

's
Limon Film imzası taşıyan muhteşem bir proje ekranlara geliyor. Baş rollerinde Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Teoman Kumbaracıbaşı, Kenan Ece ve Ruçhan Çalışkur'un yer aldığı Avlu dizisi Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeni dizinin yönetmen koltuğunda ise Yüksel Aksu oturuyor. Özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan kadınların yaşam mücadelesini anlatan dizi yeni sezonunda çok ses getirecek.

Başarılı bir dizi projesinde siz de deneyim kazanmak ve kamera önü oyunculuğu için başvuruda bulunmak istiyorsanız online başvuru kısmından tarafımıza ulaşabilirsiniz. Her yaş aralığında oyuncu ve yardımcı oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Güncel fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunuzu göndererek yeni yüzler arayışımıza katılabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.