Peynir Reklam Filmi

Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Peynir Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Peynir reklamında oynayacak bayan ve çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Yeni reklam filmi projesinin cast çalışmaları ajansımız tarafından yapılmaktadır. Reklam filmi için aranan yeni yüzler online başvurular arasından değerlendirmeye alınacaktır. İlanımızla ilgilenen adaylar başvurularını online başvuru kısmında yer alan form üzerinden yapabileceklerdir. Belirtilen yaş kriterine uygun ve oyunculuk yeteneğine inanan tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

Peynir markasının yeni reklam projesi için oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formundaki bilgileri doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi için hazırlıklar devam ediyor. Siz de online başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Ayran
  Ayran reklam filminde rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yeni yüzler aranıyor. Reklam filmi ile ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.