Peynir Reklam Filmi

Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Peynir Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Peynir reklamında oynayacak bayan ve çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Yeni reklam filmi projesinin cast çalışmaları ajansımız tarafından yapılmaktadır. Reklam filmi için aranan yeni yüzler online başvurular arasından değerlendirmeye alınacaktır. İlanımızla ilgilenen adaylar başvurularını online başvuru kısmında yer alan form üzerinden yapabileceklerdir. Belirtilen yaş kriterine uygun ve oyunculuk yeteneğine inanan tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

Peynir markasının yeni reklam projesi için oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formundaki bilgileri doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi için hazırlıklar devam ediyor. Siz de online başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Bulaşık
  Yeni reklam filmi olan Bulaşık Deterjanı markasının cast çalışmaları başlamıştır. 35 ile 38 yaş arası bayan adayların başvurusunu bekliyoruz.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.