Peynir Reklam Filmi

Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Peynir Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Peynir reklamında oynayacak bayan ve çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Yeni reklam filmi projesinin cast çalışmaları ajansımız tarafından yapılmaktadır. Reklam filmi için aranan yeni yüzler online başvurular arasından değerlendirmeye alınacaktır. İlanımızla ilgilenen adaylar başvurularını online başvuru kısmında yer alan form üzerinden yapabileceklerdir. Belirtilen yaş kriterine uygun ve oyunculuk yeteneğine inanan tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

Peynir markasının yeni reklam projesi için oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formundaki bilgileri doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi için hazırlıklar devam ediyor. Siz de online başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Siyah
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Kalbimdeki
  Fox tv ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi, Kalbimdeki Deniz projesi için deneyimli veya deneyimsiz oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.