Peynir Reklam Filmi

Peynir Reklam Filmi

Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Peynir Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Peynir reklamında oynayacak bayan ve çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Yeni reklam filmi projesinin cast çalışmaları ajansımız tarafından yapılmaktadır. Reklam filmi için aranan yeni yüzler online başvurular arasından değerlendirmeye alınacaktır. İlanımızla ilgilenen adaylar başvurularını online başvuru kısmında yer alan form üzerinden yapabileceklerdir. Belirtilen yaş kriterine uygun ve oyunculuk yeteneğine inanan tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

Peynir markasının yeni reklam projesi için oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formundaki bilgileri doldurarak, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan reklam filmi için hazırlıklar devam ediyor. Siz de online başvurunuzu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gofret
  Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.