Kadın Dizisi

Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kadın Dizisi Online Başvuru Yap

's
Fox Tv'nin merakla beklenen yeni dizi projesi Kadın için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni yayın döneminde izleyicisiyle buluşacak olan dizinin yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici ve Şerif Erol gibi güçlü isimler yer alıyor. Muhteşem bir kadro ve senaryo ile Fox Tv'de yerini alan dizi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmındaki form içerisindeki bilgileri doldurup, sizi en iyi yansıtan fotoğrafınız ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Deneyimli yada deneyimsiz tüm adayların başvuruları incelemeye alınacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla iletişim kurulacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Kek
  Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.