Kadın Dizisi

Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kadın Dizisi Online Başvuru Yap

's
Fox Tv'nin merakla beklenen yeni dizi projesi Kadın için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni yayın döneminde izleyicisiyle buluşacak olan dizinin yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici ve Şerif Erol gibi güçlü isimler yer alıyor. Muhteşem bir kadro ve senaryo ile Fox Tv'de yerini alan dizi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmındaki form içerisindeki bilgileri doldurup, sizi en iyi yansıtan fotoğrafınız ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Deneyimli yada deneyimsiz tüm adayların başvuruları incelemeye alınacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla iletişim kurulacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Kuru
  Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Bahtiyar
  Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez Dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.