Kadın Dizisi

Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kadın Dizisi Online Başvuru Yap

's
Fox Tv'nin merakla beklenen yeni dizi projesi Kadın için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni yayın döneminde izleyicisiyle buluşacak olan dizinin yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici ve Şerif Erol gibi güçlü isimler yer alıyor. Muhteşem bir kadro ve senaryo ile Fox Tv'de yerini alan dizi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmındaki form içerisindeki bilgileri doldurup, sizi en iyi yansıtan fotoğrafınız ile birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Deneyimli yada deneyimsiz tüm adayların başvuruları incelemeye alınacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla iletişim kurulacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • İnsanlık
  Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.