Diş Macunu Reklam Filmi

Diş Macunu Reklam Filmi

Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Diş Macunu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Gülüşüne güvenen 20-28 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Diş macunu reklam filmi projesinde yer alacak yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Belirtilen yaş kriterlerine uygun ve gülüşü ile dikkat çekebilecek tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, reklam projesi ile ilgili tüm detaylar başvurular arasından uygun bulunan kişilere iletilecektir. Sizler de yeni reklam projesinde yer almak istiyorsanız ilanımıza online başvuru kısmından müracaat edebilirsiniz. Başvuru formunu en güzel gülüşünüzü yansıtan bir fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz durumunda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Reklam yüzü ihtiyacımız kısa bir süre daha devam edecektir. Ünlü bir diş macunu markasının yeni reklam filmi için hazırlıklar devam ederken oyuncu arayışı sürüyor. Bay ve bayan yeni yüzlerimizin başvurularını bekliyoruz. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak ilanımıza başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kahve
  Kahve reklamında rol alacak, 25 ile 30 yaş arası yetenekli yen yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.
 • Televizyon
  Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • İnternet
  İnternet reklam filminde rol alacak 20 ile 25 yaş arası eğlenceli genç yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Yasak
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Yasak Elma dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.