Diş Macunu Reklam Filmi

Diş Macunu Reklam Filmi

Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Diş Macunu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Gülüşüne güvenen 20-28 yaş arası bay ve bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. Diş macunu reklam filmi projesinde yer alacak yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Belirtilen yaş kriterlerine uygun ve gülüşü ile dikkat çekebilecek tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, reklam projesi ile ilgili tüm detaylar başvurular arasından uygun bulunan kişilere iletilecektir. Sizler de yeni reklam projesinde yer almak istiyorsanız ilanımıza online başvuru kısmından müracaat edebilirsiniz. Başvuru formunu en güzel gülüşünüzü yansıtan bir fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz durumunda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Reklam yüzü ihtiyacımız kısa bir süre daha devam edecektir. Ünlü bir diş macunu markasının yeni reklam filmi için hazırlıklar devam ederken oyuncu arayışı sürüyor. Bay ve bayan yeni yüzlerimizin başvurularını bekliyoruz. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak ilanımıza başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Payitaht
  Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.