Bizim Hikaye Dizisi

Bizim Hikaye Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bizim Hikaye Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği Bizim Hikaye dizisinin baş rollerinde Hazal Kaya, Reha Özcan ve Burak Deniz yer alıyor. Shameless uyarlaması olan dizi Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yeni dizi projesi için her yaştan oyuncu adaylarının başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bizim Hikaye dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturacak. Çok ses getirecek olan dizi projesi, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Siz de oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek ve kamera önü oyunculuğu deneyimini başarılı bir projede yaşamak istiyorsanız ilanımıza hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Sen
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.