Bizim Hikaye Dizisi

Bizim Hikaye Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bizim Hikaye Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği Bizim Hikaye dizisinin baş rollerinde Hazal Kaya, Reha Özcan ve Burak Deniz yer alıyor. Shameless uyarlaması olan dizi Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yeni dizi projesi için her yaştan oyuncu adaylarının başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bizim Hikaye dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturacak. Çok ses getirecek olan dizi projesi, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Siz de oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek ve kamera önü oyunculuğu deneyimini başarılı bir projede yaşamak istiyorsanız ilanımıza hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Belgesel
  Yeni çekilecek belgesel filmi için 25 ile 30 yaş arası yetenekli yeni yüz erkek oyuncular arıyoruz. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • 8.Gün
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan 8.Gün dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile  alınacaktır.
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.