Bizim Hikaye Dizisi

Bizim Hikaye Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bizim Hikaye Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği Bizim Hikaye dizisinin baş rollerinde Hazal Kaya, Reha Özcan ve Burak Deniz yer alıyor. Shameless uyarlaması olan dizi Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yeni dizi projesi için her yaştan oyuncu adaylarının başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bizim Hikaye dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturacak. Çok ses getirecek olan dizi projesi, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Siz de oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek ve kamera önü oyunculuğu deneyimini başarılı bir projede yaşamak istiyorsanız ilanımıza hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Hayati
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Hayati ve Diğerleri için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler aranmaktadır.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Hayat
  Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Sırları dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.