Bizim Hikaye Dizisi

Bizim Hikaye Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Bizim Hikaye Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği Bizim Hikaye dizisinin baş rollerinde Hazal Kaya, Reha Özcan ve Burak Deniz yer alıyor. Shameless uyarlaması olan dizi Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yeni dizi projesi için her yaştan oyuncu adaylarının başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bizim Hikaye dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturacak. Çok ses getirecek olan dizi projesi, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Siz de oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirmek ve kamera önü oyunculuğu deneyimini başarılı bir projede yaşamak istiyorsanız ilanımıza hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak bebekler 0-2 yaş arası bebekler aranıyor.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Tutsak
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Tutsak dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.