Abiye Giyim Katalog Çekimi

Abiye Giyim Katalog Çekimi

Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Abiye Giyim Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Bir abiye giyim markasının yeni katalog çekimi projesi için hazırlıklarımız sürüyor. Katalog çekiminde modellik yapacak kadın adaylar aranıyor. Daha önce katalog çekiminde yer almış veya modellik projelerinde deneyimi olan 20 ile 30  yaşları arasında bulunan 38 beden kadın model başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Katalog çekimi 1 gün sürecek olup, marka bilgisi ve proje detayları seçilen adaylar ile paylaşılacaktır.

Abiye giyim sektöründe güçlü bir konuma sahip markanın katalog çekimlerinde yer almak isteyen adaylar online başvuru yap kısmında bulunan formu doldurup tarafımıza gönderebilirler. Başvuruların fotoğraflı olması ve beden bilgilerinin doğru girilmesini önemle rica ediyoruz. Başvurunuzun onaylanması durumunda en kısa süre içerisinde tarafınızla iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.