Abiye Giyim Katalog Çekimi

Abiye Giyim Katalog Çekimi

Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Abiye Giyim Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Bir abiye giyim markasının yeni katalog çekimi projesi için hazırlıklarımız sürüyor. Katalog çekiminde modellik yapacak kadın adaylar aranıyor. Daha önce katalog çekiminde yer almış veya modellik projelerinde deneyimi olan 20 ile 30  yaşları arasında bulunan 38 beden kadın model başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Katalog çekimi 1 gün sürecek olup, marka bilgisi ve proje detayları seçilen adaylar ile paylaşılacaktır.

Abiye giyim sektöründe güçlü bir konuma sahip markanın katalog çekimlerinde yer almak isteyen adaylar online başvuru yap kısmında bulunan formu doldurup tarafımıza gönderebilirler. Başvuruların fotoğraflı olması ve beden bilgilerinin doğru girilmesini önemle rica ediyoruz. Başvurunuzun onaylanması durumunda en kısa süre içerisinde tarafınızla iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Adı
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Adı Zehra için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Sıcak
  Sıcak çikolata reklamında oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.