Abiye Giyim Katalog Çekimi

Abiye Giyim Katalog Çekimi

Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Abiye Giyim Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Bir abiye giyim markasının yeni katalog çekimi projesi için hazırlıklarımız sürüyor. Katalog çekiminde modellik yapacak kadın adaylar aranıyor. Daha önce katalog çekiminde yer almış veya modellik projelerinde deneyimi olan 20 ile 30  yaşları arasında bulunan 38 beden kadın model başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Katalog çekimi 1 gün sürecek olup, marka bilgisi ve proje detayları seçilen adaylar ile paylaşılacaktır.

Abiye giyim sektöründe güçlü bir konuma sahip markanın katalog çekimlerinde yer almak isteyen adaylar online başvuru yap kısmında bulunan formu doldurup tarafımıza gönderebilirler. Başvuruların fotoğraflı olması ve beden bilgilerinin doğru girilmesini önemle rica ediyoruz. Başvurunuzun onaylanması durumunda en kısa süre içerisinde tarafınızla iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Nefes
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Nefes Nefese dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.