Yasak Elma Dizisi

Yasak Elma Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Yasak Elma dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Yasak Elma Dizisi Online Başvuru Yap

's
Oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Onur Tuna, Talat Bulut, Sevda Erginci ve Eda Ece'nin yer aldığı Yasak Elma dizisi Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeni dizi projesi Med Yapım imzası taşırken yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. İddialı dizi projesinin çekimleri tüm hızıyla devam ederken yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Siz de oyuncu veya yardımcı oyuncu olarak online başvuru ile ajansımıza müracaat edebilirsiniz.

İlanımız içerisinde yer alan online başvuru yap kısmındaki formu doldurup, güncel fotoğraflarınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Başvurularınız incelenerek proje için uygun görülmesi halinde tarafınızla iletişime geçilecektir. Siz de kamera önü deneyimi kazanmak ve yeni dizi projesinde yer almak için başvurunuzu geç kalmadan tamamlayın.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Diş
  Diş fırçası reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arasında bulunan kadın oyuncu aranmaktadır. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.