Kadın Dizisi

Kadın Dizisi

Salı günlerinin en çok izlenilen dizilerinden olan Kadın dizisi için yeni yüz arayışlarımız devam etmektedir. Fox TV’de yayınlanan kadın dizisinde oyunculuk yapmakla ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz. Kadın dizisi başarılı bir Kore yapımının ülkemize uyarlanması sonrasında ortaya çıkmıştır

Salı günlerinin en çok izlenilen dizilerinden olan Kadın dizisi için yeni yüz arayışlarımız devam etmektedir. Fox TV’de yayınlanan kadın dizisinde oyunculuk yapmakla ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz. Kadın dizisi başarılı bir Kore yapımının ülkemize uyarlanması sonrasında ortaya çıkmıştır. İki ülke arasındaki kültürün bir nebze benzer olması dizinin başarı sıralarından birini oluşturmaktadır. Dizinin başrol oyuncusu Özge Özpirinçci’dir.

Güzel yıldız senaryo gereği hasta ve çocuklarının bakımını tek başına üstlenen bir anneyi canlandırmaktadır. Kadın dizisinde Özge Özpiriçci’ye eşlik eden jön ise Caner Cindoruk’tur. Dizinin yapım şirketleri MF Yapım ve Med Yapım’dır. Kadı dizisinin yönetmen koltuğunda oturan isim ise Girgin Aytekin’dir. Yeni sezonda da Fox TV ekranlarında boy göstermeye devam edecek olan Kadın dizisi yeni yüzler aramaktadır. Firmamız Kadın dizisi oyuncu alımları için bir cast hizmeti vermektedir. Kadın dizisinde oyuncu olmak konusuna olumlu olarak bakan adayların başvuruları sistemimiz üzerinden alınmaktadır.

  Kadın oyuncu alımları kapsamında tecrübeli adaylarda da tecrübesiz adaylara da ihtiyaç duyulmaktadır. Başvuru yapan oyuncular kriterlerine göre oyunculuk ya da figüranlık yapabilecektir. Sektörün dev yapımlarından birinde ve işlerinde en iyi oyuncular arasında bulunmak isteyen yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Başvuru formumuza ulaşmak için yazımızın sonunda yer alan online başvuru linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Profesyonel bir ekiple çalışan ajansımız olumlu cevap alan başvurulara kısa zaman içinde dönüş yapmaktadır.

Kadın Dizisi Cast Ajans Başvurusu

Bunlarda ilginizi çekebilir
TOP