Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Online Başvuru Yap

's
Sürükleyici hikayesi ile merak uyandıran Ufak Tefek Cinayetler Star Tv ekranlarında yerini alıyor. Dizinin kadın baş rol oyuncuları Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil. Dizinin güzel dörtlüsü yakaladıkları uyumla herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru yap kısmında bulunan form ile ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Dört kadın ve dört adam arasındaki sırlar, tutkulu aşk ve yalanlar muhteşem bir hikayeye konu olacak. Senaryosunu Meriç Acem'in kaleme aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi sezona iddiasını koyuyor. Yeni dizi projesinin oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvurusunu online olarak sitemizden yapabilirsiniz. Başvurunuz incelenerek en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yuvamdaki
  Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • İletişim
  İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Gofret
  Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Masum
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi projesi Masum Değiliz için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.