Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Online Başvuru Yap

's
Sürükleyici hikayesi ile merak uyandıran Ufak Tefek Cinayetler Star Tv ekranlarında yerini alıyor. Dizinin kadın baş rol oyuncuları Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil. Dizinin güzel dörtlüsü yakaladıkları uyumla herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru yap kısmında bulunan form ile ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Dört kadın ve dört adam arasındaki sırlar, tutkulu aşk ve yalanlar muhteşem bir hikayeye konu olacak. Senaryosunu Meriç Acem'in kaleme aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi sezona iddiasını koyuyor. Yeni dizi projesinin oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvurusunu online olarak sitemizden yapabilirsiniz. Başvurunuz incelenerek en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
 • 4N1K
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan 4N1K dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Tehlikeli
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım dizisi için yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kahve
  Kahve reklamında rol alacak, 25 ile 30 yaş arası yetenekli yen yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.