Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Online Başvuru Yap

's
Sürükleyici hikayesi ile merak uyandıran Ufak Tefek Cinayetler Star Tv ekranlarında yerini alıyor. Dizinin kadın baş rol oyuncuları Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil. Dizinin güzel dörtlüsü yakaladıkları uyumla herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni dizi projesi için oyuncu yada yardımcı oyuncu olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvuru yap kısmında bulunan form ile ilanımıza müracaat edebilirsiniz.

Dört kadın ve dört adam arasındaki sırlar, tutkulu aşk ve yalanlar muhteşem bir hikayeye konu olacak. Senaryosunu Meriç Acem'in kaleme aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi sezona iddiasını koyuyor. Yeni dizi projesinin oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvurusunu online olarak sitemizden yapabilirsiniz. Başvurunuz incelenerek en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Hayati
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Hayati ve Diğerleri için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler aranmaktadır.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Siyah
  Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın