Kalbimin Sultanı Dizisi

Kalbimin Sultanı Dizisi

Yayın hayatına Star TV ekranlarından başlayacak olan Kalbimin Sultanı dizisi için yeni yüzler aramaktayız. Bu dizide oyunculuk ya da yardımcı oyunculuk yapabilecek potansiyele sahip her adayın başvurularını beklemekteyiz. Kalbimin Sultanı dizisi Osmanlı Dönemi’nde vuku bulan ilginç bir aşk hikâyesini anlatmaktadır. 

Yayın hayatına Star TV ekranlarından başlayacak olan Kalbimin Sultanı dizisi için yeni yüzler aramaktayız. Bu dizide oyunculuk ya da yardımcı oyunculuk yapabilecek potansiyele sahip her adayın başvurularını beklemekteyiz. Kalbimin Sultanı dizisi Osmanlı Dönemi’nde vuku bulan ilginç bir aşk hikâyesini anlatmaktadır. Bir Osmanlı Sultanı olan Mahmud, özgürlüğünü her şeyin önüne koyan bir Rus kızına aşık olmuştur. Anna ve Mahmud ‘un yolları ise Osmanlı topraklarında kesişecektir. Anna, geri kalmış bir yaşam olarak gördüğü hareme muhbir olarak girmiştir.

Fakat saray yaşamının aslında hiç de tahmin ettiği gibi olmadığını görecektir. Bunun üzerine Mahmud ile tanışması onun hayatının dönüm noktası olacaktır. Masallara layık bir aşk hikâyesi olan Kalbimin Sultanı dizisinin yapımcılığı Maya Productions International tarafından yapılmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosu ise; Ali Ersan Duru, AleksandraNikiforova, Tansel Öngel, Emel Çölgezen, Sadi Celil Cengiz, Taner Rumeli ve Bülent Seyran gibi isimler bulunmaktadır. Çok yakında ekranlarda olacak olan dizinin çekimleri halen devam etmektedir. Ajansımız aracılığı ile dizide yer almak isteyen oyuncuların Kalbimin Sultanı oyuncu alımları başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.
Kalbimin Sultanı dizisi oyuncu alımları için tecrübeye bakılmaksızın yeni yüzler aranmaktadır. Sitemizde bulunan online başvuru formunu doldurarak siz de ekranlara Kalbimin Sultanı dizisi ile merhaba diyebilirsiniz. Başvurularınızın fotoğraflı olması ajansımız tarafından değerlendirme aşamasında büyük bir önem taşımaktadır.

Kalbimin Sultanı Dizisi Cast Ajans Başvuru

Bunlarda ilginizi çekebilir
TOP