Yüz Yüze Dizisi

Yüz Yüze Dizisi

Show Tv'nin yeni dizi projesi olan Yüz Yüze için her yaştan oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvurularımız başlamıştır. Başvurular online alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Yüz Yüze Dizisi Online Başvuru Yap

's
Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yapımcılığını üstlendiği Yüz Yüze dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla ekranlarda yerini alıyor. Uzun süre ekranlara ara veren başarılı oyuncu Sinem Kobal dizinin baş rolünde yer alırken kendisine Birkan Sokullu eşlik ediyor. Yeni dizi projesi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvurularımız açılmıştır. Siz de online başvuru yap kısmındaki formu doldurabilirsiniz.

Oyunculuk yeteneğine sahip, kamera önü oyunculuğu deneyimi kazanmak isteyen tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Başarılı bir projede yer almak ve deneyim kazanmak isteyen her yaştan adayın başvurusu ekibimiz tarafından incelenecektir. Başvurunuzun onaylanması durumunda en kısa sürede iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Yüz
  Show Tv'nin yeni dizi projesi olan Yüz Yüze için her yaştan oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran başvurularımız başlamıştır. Başvurular online alınacaktır.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 38 ayak numarasına sahip bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.