Yuvamdaki Düşman Dizisi

Yuvamdaki Düşman Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Yuvamdaki Düşman Dizisi Online Başvuru Yap

's
Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yuvamdaki Düşman Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Yapımcılığını Düş Gezginlerinin üstlendiği dizinin yönetmenliğini Müge Uğurlar yapıyor. Senaryosu ise Rüya İşçileri'nin kaleminden geçecek olan dizi projesi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Usta oyuncu Nebahat Çehre, Pamir Pekin, Ece Çeşmioğlu ve Aslı Tandoğan Yuvamdaki Düşman dizisinin baş rollerini birlikte paylaşıyor.

Entrika dolu hikayesi ile herkesi ekran başına kilitleyecek olan yeni dizi projesi için siz de online oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. İlanımız içerisinde yer alan online başvuru yap kısmından başvuru formumuza ulaşabilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte formumuzu doldurarak tarafımıza yeni yüzler başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yuvamdaki
  Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Börü
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.