Yuvamdaki Düşman Dizisi

Yuvamdaki Düşman Dizisi

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Yuvamdaki Düşman Dizisi Online Başvuru Yap

's
Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Yuvamdaki Düşman Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Yapımcılığını Düş Gezginlerinin üstlendiği dizinin yönetmenliğini Müge Uğurlar yapıyor. Senaryosu ise Rüya İşçileri'nin kaleminden geçecek olan dizi projesi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Usta oyuncu Nebahat Çehre, Pamir Pekin, Ece Çeşmioğlu ve Aslı Tandoğan Yuvamdaki Düşman dizisinin baş rollerini birlikte paylaşıyor.

Entrika dolu hikayesi ile herkesi ekran başına kilitleyecek olan yeni dizi projesi için siz de online oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. İlanımız içerisinde yer alan online başvuru yap kısmından başvuru formumuza ulaşabilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte formumuzu doldurarak tarafımıza yeni yüzler başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yüzey
  Yüzey temizleyici reklam filminde oynayacak 35 ile 40 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online  olarak alınacaktır.
 • Parfüm
  Parfüm reklam filminde  oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz yetenekli kadın oyuncu arıyoruz. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.