Yağ Reklam Filmi

Yağ Reklam Filmi

Bir sıvı yap reklam filmi için bay ve bayan yeni yüzler aranıyor. İlanımızla ilgilenen adaylar online oyunculuk başvurusu yaparak müracaat yapabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Yağ Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Bir sıvı yağ markası olan müşterimizin yeni reklam filmi talebi için oyuncu ihtiyacımız devam ediyor. Sıvı yağ reklamında rol alacak 35 ile 45 yaş arası bay ve bayan oyuncular arıyoruz. Reklam filmi projesi için seçilecek olan adaylar online başvurular arasından değerlendirilecektir. Ön eleme için ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Yapacağınız fotoğraflı başvurular projeden sorumlu ekibimiz tarafından incelenecektir. Gelen başvurular arasından proje için talep edilen oyuncu portföyüne en uygun adaylar seçilerek iletişim kurulacaktır.

Sıvı yağ reklamı televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, çekim tarihleri ve detaylı bilgileri seçilen adaylarla paylaşılacaktır. İlanımıza başvurunuzu online başvuru yap kısmında bulunan formumuzu doldurarak yapabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylarda reklam oyunculuğu tecrübesi aranmamaktadır. Yeteneğine inanan tüm yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Adı
  Kanal D'nin yeni projesi olan Adı Efsane dizisi için deneyimli yada deneyimsiz her yaştan oyuncu adayı arayışımıza sizler de başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak bebekler 0-2 yaş arası bebekler aranıyor.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Yağ
  Bir sıvı yap reklam filmi için bay ve bayan yeni yüzler aranıyor. İlanımızla ilgilenen adaylar online oyunculuk başvurusu yaparak müracaat yapabilirler.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.