Ütü Reklam Filmi

Ütü Reklam Filmi

Ütü reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemizde yer alan başvuru formu ile ulaştırabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Ütü Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ütü reklam filmi projesi için ön yüz cast çalışmalarımız başlamıştır. 25 ile 35 yaş aralığında esmer veya kumral kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Oyunculuk yeteneği bulunan yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Tarafımıza ulaşan fotoğraflı başvurular yeni reklam projemiz için değerlendirmeye alınacaktır. Sizler de online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurup ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ütü reklamı için aranan kadın oyuncu siz olabilirsiniz. Yeteneklerinize güveniyorsanız geç kalmadan oyuncu seçmelerimize katılabilirsiniz. Uygun bulunan adayların başvuruları dikkate alınarak en kısa sürede iletişime geçilecektir. Bir beyaz eşya markasının yeni reklamı filmi olan ütü reklamı için sizlerin de başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Hıçkırık
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Ufak
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Salça
  Salça reklam filminde oynayacak, 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.