Türk Malı Dizisi

Türk Malı Dizisi

Star Tv'de yeniden doğacak olan Türk Malı dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Türk Malı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Efsane komedi dizisi ekranlara geri dönüyor. Baş rolünde Şafak Sezer'in rol aldığı Türk Malı dizisi Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Milyonları kahkahaya boğan Erman Kuzu izleyicisi karşısına geçmeye hazırlanıyor. Hazırlıklar devam ederken bizimde cast çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. İlanımızla ilgilenen yeni yüzler online başvuru kısmından oyuncu başvuru formumuza ulaşabilirler. Süreç Film imzalı Türk Malı dizisinde dev oyuncu kadrosu izleyenleri bekliyor.

Usta komedyen Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Buse Narcı, Selen Görgüzel, Anıl İlter, Burcu Binici ve Gülhan Tekin gibi isimlerde dizinin dev oyuncu kadrosunda yer alacak. Yaz aylarında kahkaha tufanı yaşamaya hazır olun. Sezona güçlü bir giriş yapacak olan Türk Malı dizisi için her yaştan oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru yaparak yeni yüzler cast çalışmalarımıza dahil olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Klavye
  Show Tv ekranlarında başlayacak olan Klavye Delikanlıları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Bu
  Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Bu Sayılmaz dizisi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Online başvurularınızı bekliyoruz.