Türk Malı Dizisi

Türk Malı Dizisi

Star Tv'de yeniden doğacak olan Türk Malı dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Türk Malı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Efsane komedi dizisi ekranlara geri dönüyor. Baş rolünde Şafak Sezer'in rol aldığı Türk Malı dizisi Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Milyonları kahkahaya boğan Erman Kuzu izleyicisi karşısına geçmeye hazırlanıyor. Hazırlıklar devam ederken bizimde cast çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. İlanımızla ilgilenen yeni yüzler online başvuru kısmından oyuncu başvuru formumuza ulaşabilirler. Süreç Film imzalı Türk Malı dizisinde dev oyuncu kadrosu izleyenleri bekliyor.

Usta komedyen Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Buse Narcı, Selen Görgüzel, Anıl İlter, Burcu Binici ve Gülhan Tekin gibi isimlerde dizinin dev oyuncu kadrosunda yer alacak. Yaz aylarında kahkaha tufanı yaşamaya hazır olun. Sezona güçlü bir giriş yapacak olan Türk Malı dizisi için her yaştan oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru yaparak yeni yüzler cast çalışmalarımıza dahil olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Kuru
  Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.