Türk Malı Dizisi

Türk Malı Dizisi

Star Tv'de yeniden doğacak olan Türk Malı dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu cast çalışmalarımız başlamıştır. Yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Türk Malı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Efsane komedi dizisi ekranlara geri dönüyor. Baş rolünde Şafak Sezer'in rol aldığı Türk Malı dizisi Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Milyonları kahkahaya boğan Erman Kuzu izleyicisi karşısına geçmeye hazırlanıyor. Hazırlıklar devam ederken bizimde cast çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. İlanımızla ilgilenen yeni yüzler online başvuru kısmından oyuncu başvuru formumuza ulaşabilirler. Süreç Film imzalı Türk Malı dizisinde dev oyuncu kadrosu izleyenleri bekliyor.

Usta komedyen Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Buse Narcı, Selen Görgüzel, Anıl İlter, Burcu Binici ve Gülhan Tekin gibi isimlerde dizinin dev oyuncu kadrosunda yer alacak. Yaz aylarında kahkaha tufanı yaşamaya hazır olun. Sezona güçlü bir giriş yapacak olan Türk Malı dizisi için her yaştan oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Başvuru yaparak yeni yüzler cast çalışmalarımıza dahil olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Banka
  Banka Reklamları için oyuncu model ve yeni yüzler aranıyor. Banka reklam oyunculuğu için başvurunuzu yapın.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Eşkiya
  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine oyuncu ve yeniyüz oyuncu adayları aranıyor. Hemen cast ajans oyunculuk başvurunuzu yapın.