Tıraş Bıçağı Reklam Filmi

Tıraş Bıçağı Reklam Filmi

Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Tıraş Bıçağı Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Tıraş bıçağı reklam projemiz için aranan erkek cast çalışmalarımız devam ediyor.  İlanımızda yer alan online başvuru kısmından giriş yaparak formumuzu doldurup tarafımıza göndermeniz durumunda ön başvurunuz alınmış olacaktır. Tıraş bıçağı reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. Reklam filmi için ihtiyaç duyduğumuz 25 ile 33 arası erkek adayların başvurularını bekliyoruz. İlanımızla ilgilenen tüm adaylar başvuru formumuzu doldurabilirler. Dış görünümüne özen gösteren ve bakımlı olan erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

Online olarak tarafımıza ulaştırılan başvurular arasından eleme yapılacaktır. Ön elemeyi geçen ve olumlu bulunan adaylara formlarda belirttiğiniz numaralar üzerinden iletişime geçilecektir. Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmaları kısa bir süre daha devam edecektir. İlanımız yayından kalkmadan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Hıçkırık
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.