Tıraş Bıçağı Reklam Filmi

Tıraş Bıçağı Reklam Filmi

Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Tıraş Bıçağı Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Tıraş bıçağı reklam projemiz için aranan erkek cast çalışmalarımız devam ediyor.  İlanımızda yer alan online başvuru kısmından giriş yaparak formumuzu doldurup tarafımıza göndermeniz durumunda ön başvurunuz alınmış olacaktır. Tıraş bıçağı reklam filmi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. Reklam filmi için ihtiyaç duyduğumuz 25 ile 33 arası erkek adayların başvurularını bekliyoruz. İlanımızla ilgilenen tüm adaylar başvuru formumuzu doldurabilirler. Dış görünümüne özen gösteren ve bakımlı olan erkek adayların başvurularını bekliyoruz.

Online olarak tarafımıza ulaştırılan başvurular arasından eleme yapılacaktır. Ön elemeyi geçen ve olumlu bulunan adaylara formlarda belirttiğiniz numaralar üzerinden iletişime geçilecektir. Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmaları kısa bir süre daha devam edecektir. İlanımız yayından kalkmadan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Adı
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Adı Zehra için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Ufak
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.