Terlik Reklam Filmi

Terlik Reklam Filmi

Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Terlik Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Bay ve bayan terlik modellerinin tanıtımı için çekilecek reklam filminin hazırlıkları sürüyor. Online oyunculuk başvurusu kısmından giriş yaparak formumuza ulaşabilirsiniz. Formda tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak girmeniz önemle rica olunur. Başvurular arasında yapılan değerlendirme sonucunda tarafınızla iletişim kurulacaktır.

Terlik markasının reklam projesi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. İlanda belirtilen yaş kriterine uygun tüm bay ve bayan oyuncu adaylarının başvurularını acil olarak bekliyoruz. Başvuran adaylarda daha önce bir reklam deneyimi olması şartı aranmamaktadır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Salça
  Salça reklam filminde oynayacak, 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Payitaht
  Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.