Terlik Reklam Filmi

Terlik Reklam Filmi

Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Terlik Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Bay ve bayan terlik modellerinin tanıtımı için çekilecek reklam filminin hazırlıkları sürüyor. Online oyunculuk başvurusu kısmından giriş yaparak formumuza ulaşabilirsiniz. Formda tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak girmeniz önemle rica olunur. Başvurular arasında yapılan değerlendirme sonucunda tarafınızla iletişim kurulacaktır.

Terlik markasının reklam projesi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. İlanda belirtilen yaş kriterine uygun tüm bay ve bayan oyuncu adaylarının başvurularını acil olarak bekliyoruz. Başvuran adaylarda daha önce bir reklam deneyimi olması şartı aranmamaktadır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gülizar
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Gülizar dizisi için yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Beni
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Beni Bırakma dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kızlarım
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak, her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.