Terlik Reklam Filmi

Terlik Reklam Filmi

Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Terlik Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemiz için yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Bay ve bayan terlik modellerinin tanıtımı için çekilecek reklam filminin hazırlıkları sürüyor. Online oyunculuk başvurusu kısmından giriş yaparak formumuza ulaşabilirsiniz. Formda tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak girmeniz önemle rica olunur. Başvurular arasında yapılan değerlendirme sonucunda tarafınızla iletişim kurulacaktır.

Terlik markasının reklam projesi televizyon ekranlarında yayınlanacaktır. İlanda belirtilen yaş kriterine uygun tüm bay ve bayan oyuncu adaylarının başvurularını acil olarak bekliyoruz. Başvuran adaylarda daha önce bir reklam deneyimi olması şartı aranmamaktadır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Ayran
  Ayran reklam filminde rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yeni yüzler aranıyor. Reklam filmi ile ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Seven
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.