Televizyon Reklam Filmi

Televizyon Reklam Filmi

Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Televizyon Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni ürünü olan televizyon reklamı için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Oyunculuk yeteneği ve mimikli güçlü olan 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Ön elemeler online başvurular arasından yapılacaktır.

Proje detayları ve marka ismi başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Siz de reklam filminde rol almak için şansınızı deneyebilirsiniz. Acil olarak devam eden cast arayışımız için online başvurunuzu yaparak elemelerimize katılabilirsiniz. Başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Ütü
  Ütü reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemizde yer alan başvuru formu ile ulaştırabilirsiniz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.