Televizyon Reklam Filmi

Televizyon Reklam Filmi

Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Televizyon Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni ürünü olan televizyon reklamı için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Oyunculuk yeteneği ve mimikli güçlü olan 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Ön elemeler online başvurular arasından yapılacaktır.

Proje detayları ve marka ismi başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Siz de reklam filminde rol almak için şansınızı deneyebilirsiniz. Acil olarak devam eden cast arayışımız için online başvurunuzu yaparak elemelerimize katılabilirsiniz. Başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • Çukurdere
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Çukurdere dizisi için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.