Televizyon Reklam Filmi

Televizyon Reklam Filmi

Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Televizyon Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni ürünü olan televizyon reklamı için yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor. Oyunculuk yeteneği ve mimikli güçlü olan 40 ile 45 yaşları arasında erkek oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Ön elemeler online başvurular arasından yapılacaktır.

Proje detayları ve marka ismi başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Siz de reklam filminde rol almak için şansınızı deneyebilirsiniz. Acil olarak devam eden cast arayışımız için online başvurunuzu yaparak elemelerimize katılabilirsiniz. Başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Soda
  Soda Reklam filminde rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Dostlar
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Avlu
  Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Avlu için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyunculuk başvurularını bekliyoruz.
 • İnsanlık
  Kanal D ekranlarında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisi için her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.