Tehlikeli Karım Dizisi

Tehlikeli Karım Dizisi

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım dizisi için yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Tehlikeli Karım Dizisi Online Başvuru Yap

's
Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlan yeni dizi projesi Tehlikeli Karım'ın çekimleri devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Mustafa Üstündağ, Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Bige Önal, Erdem Akakçe, Nilay Erdönmez, Hakan Atalay, Ceren Soylu, Bihter Dinçel ve Emine Şan Umar'ın rol aldığı dizi projesi merakla bekleniyor. Başarılı senaryosuyla herkesi ekran başına kilitleyecek olan dizinin yapımcılığını MF Yapım üstleniyor. 

İddialı bir dizi projesinde yer almak ve deneyim kazanmak istiyorsanız ajansımıza yeni yüzler başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Her yaş aralığında oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları için online başvuru yap kısmında formumuz bulunmamaktadır. Fotoğrafınız ile birlikte formu tarafımıza ulaştırarak ajansımızla çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Su
  Bir su arıtıcı reklamı için 35 ile 40 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Hastane
  Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.