Tatil Reklam Filmi

Tatil Reklam Filmi

Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Tatil Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Otel, tur ve ulaşım imkanlarının bulunduğu bir tatil internet sitesi için yeni reklam filmi projesi hazırlıkları başlamıştır. Müşterimizin talebi üzerinde belirtilen yaş aralığında bay ve bayan oyuncu adaylarının sunumu yapılacaktır. Reklam projesi için fotoğraflı başvurularınızı online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak yapabilirsiniz. Sunumlar fotoğraflı istendiğinden dolayı fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

İnternet sitesinin reklam filmi çekimleri 2 gün sürecektir. Projenin detaylı uygun bulunan adaylar ile paylaşılacaktır. İlanımızla ilgilenen deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Daha önce bir reklam deneyimi olan adayların başvuru formunda mutlaka belirtmesi gerekiyor. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Kek
  Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.