Tatil Reklam Filmi

Tatil Reklam Filmi

Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Tatil Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Otel, tur ve ulaşım imkanlarının bulunduğu bir tatil internet sitesi için yeni reklam filmi projesi hazırlıkları başlamıştır. Müşterimizin talebi üzerinde belirtilen yaş aralığında bay ve bayan oyuncu adaylarının sunumu yapılacaktır. Reklam projesi için fotoğraflı başvurularınızı online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak yapabilirsiniz. Sunumlar fotoğraflı istendiğinden dolayı fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

İnternet sitesinin reklam filmi çekimleri 2 gün sürecektir. Projenin detaylı uygun bulunan adaylar ile paylaşılacaktır. İlanımızla ilgilenen deneyimli veya deneyimsiz tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Daha önce bir reklam deneyimi olan adayların başvuru formunda mutlaka belirtmesi gerekiyor. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.