Süt Reklam Filmi

Süt Reklam Filmi

Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Süt Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Süt üreten markanın yeni reklam filmi projesi için bizden talep ettiği bayan oyuncu ihtiyacının çalışmaları sürüyor. Reklam projesinde rol alacak oyuncunun deneyimli olması gerekiyor. Oyunculuk yeteneği olan 25 ile 30 yaş arasında bulunan bayanların başvurularını bekliyoruz. Süt reklamı için başvurular online başvuru kısmında yer alan formumuz üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adaylarda reklam oyunculuğu deneyimi şartı aranmıyor. Yetenekli ve kamera önü deneyimi olması yeterli olacaktır.

Reklam projesi için acil oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adayların fotoğraflı başvurularını bekliyoruz. Süt reklamı için aranan bayan oyuncu ajansımızın cast kadrosundan temin edilecektir. Başvurunuzu yaparak proje için sunum çalışmalarınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Uygun adaylar ile iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Servet
  Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Servet dizisi için her yaştan yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Kahve
  Kahve reklamında rol alacak, 25 ile 30 yaş arası yetenekli yen yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Yüzey
  Yüzey temizleyici reklam filminde oynayacak 35 ile 40 yaş arası yetenekli kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online  olarak alınacaktır.