Süt Reklam Filmi

Süt Reklam Filmi

Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Süt Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Süt üreten markanın yeni reklam filmi projesi için bizden talep ettiği bayan oyuncu ihtiyacının çalışmaları sürüyor. Reklam projesinde rol alacak oyuncunun deneyimli olması gerekiyor. Oyunculuk yeteneği olan 25 ile 30 yaş arasında bulunan bayanların başvurularını bekliyoruz. Süt reklamı için başvurular online başvuru kısmında yer alan formumuz üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adaylarda reklam oyunculuğu deneyimi şartı aranmıyor. Yetenekli ve kamera önü deneyimi olması yeterli olacaktır.

Reklam projesi için acil oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adayların fotoğraflı başvurularını bekliyoruz. Süt reklamı için aranan bayan oyuncu ajansımızın cast kadrosundan temin edilecektir. Başvurunuzu yaparak proje için sunum çalışmalarınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Uygun adaylar ile iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Ufak
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Siyah
  Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.