Süt Reklam Filmi

Süt Reklam Filmi

Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Süt Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Süt üreten markanın yeni reklam filmi projesi için bizden talep ettiği bayan oyuncu ihtiyacının çalışmaları sürüyor. Reklam projesinde rol alacak oyuncunun deneyimli olması gerekiyor. Oyunculuk yeteneği olan 25 ile 30 yaş arasında bulunan bayanların başvurularını bekliyoruz. Süt reklamı için başvurular online başvuru kısmında yer alan formumuz üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adaylarda reklam oyunculuğu deneyimi şartı aranmıyor. Yetenekli ve kamera önü deneyimi olması yeterli olacaktır.

Reklam projesi için acil oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adayların fotoğraflı başvurularını bekliyoruz. Süt reklamı için aranan bayan oyuncu ajansımızın cast kadrosundan temin edilecektir. Başvurunuzu yaparak proje için sunum çalışmalarınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Uygun adaylar ile iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Ver
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Ver Elini Aşk dizisi için yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Kayıtdışı
  Fox Tv ekranlarının yeni projesi olan Kayıtdışı dizisi için yeni yüzler başvurularını değerlendiriyoruz. Oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.