Süt Reklam Filmi

Süt Reklam Filmi

Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Süt Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Süt üreten markanın yeni reklam filmi projesi için bizden talep ettiği bayan oyuncu ihtiyacının çalışmaları sürüyor. Reklam projesinde rol alacak oyuncunun deneyimli olması gerekiyor. Oyunculuk yeteneği olan 25 ile 30 yaş arasında bulunan bayanların başvurularını bekliyoruz. Süt reklamı için başvurular online başvuru kısmında yer alan formumuz üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adaylarda reklam oyunculuğu deneyimi şartı aranmıyor. Yetenekli ve kamera önü deneyimi olması yeterli olacaktır.

Reklam projesi için acil oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenen adayların fotoğraflı başvurularını bekliyoruz. Süt reklamı için aranan bayan oyuncu ajansımızın cast kadrosundan temin edilecektir. Başvurunuzu yaparak proje için sunum çalışmalarınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Uygun adaylar ile iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Çukurdere
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Çukurdere dizisi için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Gelinlik
  Gelinlik firması olan müşterimizin yeni katalog çekimi için bayan model arayışımız bulunuyor. Online olarak fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Komşular
  Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Komşular dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.