Su Arıtıcı Reklam Filmi

Su Arıtıcı Reklam Filmi

Bir su arıtıcı reklamı için 35 ile 40 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu arayışımız bulunuyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Su Arıtıcı Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projemizin cast çalışmaları devam etmektedir. Su arıtıcı firması olan müşterimizin yeni reklam filmi için kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaş arası sarışın yeni yüz kadın oyuncu arıyoruz. Online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak fotoğrafınız ile birlikte ilanımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Belirtilen özelliklere uygun yetenekli kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Tarafımıza ulaşan başvurular değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilecektir. Ön elemeyi geçen kadın oyuncu adayları ile proje detayları paylaşılacaktır. Televizyon ekranlarında yayınlanacak olan yeni reklam filmi projemizin oyuncu seçmelerine siz de katılabilirsiniz. Online başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Hastane
  Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.