Spor Giyim Katalog Çekimi

Spor Giyim Katalog Çekimi

Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Spor Giyim Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir spor markasının yeni katalog çekimi için model arayışımız bulunuyor. Spor tekstil ve ayakkabı ürünlerinin çekimlerinde yer alacak 18 ile 25 yaş arası 36 beden, kadın model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Başvuruların fotoğraflı olması zorunlu olup, fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır. İlanımız içerisinde bulunan online başvuru yap kısmındaki başvuru formunu doldurarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Proje için uygun bulunan model adaylarıyla en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından iletişime geçilecektir. Çekimler İstanbul'da yapılacak olup, 1 gün sürecektir. Marka ve proje hakkında detaylı bilgiler uygun bulunan adaylar ile paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Kuru
  Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Ufak
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.