Spor Giyim Katalog Çekimi

Spor Giyim Katalog Çekimi

Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Spor Giyim Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir spor markasının yeni katalog çekimi için model arayışımız bulunuyor. Spor tekstil ve ayakkabı ürünlerinin çekimlerinde yer alacak 18 ile 25 yaş arası 36 beden, kadın model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Başvuruların fotoğraflı olması zorunlu olup, fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır. İlanımız içerisinde bulunan online başvuru yap kısmındaki başvuru formunu doldurarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Proje için uygun bulunan model adaylarıyla en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından iletişime geçilecektir. Çekimler İstanbul'da yapılacak olup, 1 gün sürecektir. Marka ve proje hakkında detaylı bilgiler uygun bulunan adaylar ile paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Şeker
  Şeker reklamı için bay, bayan ve çocuk yeni yüzler oyuncu arayışımız devam ediyor. Reklam filmi görüşmelerine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • İletişim
  İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.