Spor Giyim Katalog Çekimi

Spor Giyim Katalog Çekimi

Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Spor Giyim Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir spor markasının yeni katalog çekimi için model arayışımız bulunuyor. Spor tekstil ve ayakkabı ürünlerinin çekimlerinde yer alacak 18 ile 25 yaş arası 36 beden, kadın model adaylarının başvurularını bekliyoruz. Başvuruların fotoğraflı olması zorunlu olup, fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır. İlanımız içerisinde bulunan online başvuru yap kısmındaki başvuru formunu doldurarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Proje için uygun bulunan model adaylarıyla en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından iletişime geçilecektir. Çekimler İstanbul'da yapılacak olup, 1 gün sürecektir. Marka ve proje hakkında detaylı bilgiler uygun bulunan adaylar ile paylaşılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Sucuk
  Sucuk reklamında oynayacak 6 ile 8 yaşları arasında, erkek çocuk oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak başvuru formu ile alınacaktır.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.