Siyah İnci Dizisi

Siyah İnci Dizisi

Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Siyah İnci Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yönetmenliğini Erol Özlevi'nin yaptığı Siyah İnci dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekiyor. Baş rollerini Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman'ın paylaştığı Siyah İnci dizisinin çekimleri Çeşme Ildır'da başladı. Sürükleyicisi hikayesi ile herkesi ekran başına kilitleyecek olan yeni dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Her yaştan yetenekli oyuncu adayları online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak ilanımıza başvuru yapabilirler.

Oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak dizide yer alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Başvurunuzu online olarak yaparak ilanımıza müracaat edebilirsiniz. Siyah İnci dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanarak izleyicisi ile buluşacak ve dikkatleri üzerine çekecek. Bu muhteşem dizi projesi için başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Fırın
  Fırın reklam filminde  rol alacak 50 ile 55 yaşları arasında, sarışın bayan oyuncular aranıyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.

 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.