Siyah İnci Dizisi

Siyah İnci Dizisi

Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Siyah İnci Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yönetmenliğini Erol Özlevi'nin yaptığı Siyah İnci dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekiyor. Baş rollerini Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman'ın paylaştığı Siyah İnci dizisinin çekimleri Çeşme Ildır'da başladı. Sürükleyicisi hikayesi ile herkesi ekran başına kilitleyecek olan yeni dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Her yaştan yetenekli oyuncu adayları online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak ilanımıza başvuru yapabilirler.

Oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak dizide yer alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Başvurunuzu online olarak yaparak ilanımıza müracaat edebilirsiniz. Siyah İnci dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanarak izleyicisi ile buluşacak ve dikkatleri üzerine çekecek. Bu muhteşem dizi projesi için başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Dolunay
  Star Tv ekranlarının yeni sezon dizisi olan Dolunay için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız bulunuyor. Online başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Seven
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Ayran
  Ayran reklam filminde rol alacak 18 ile 24 yaş arası genç yeni yüzler aranıyor. Reklam filmi ile ilgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.