Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Siyah Beyaz Aşk Dizisi Online Başvuru Yap

's
Kanal D ekranlarında yeni sezona iddialı bir giriş yapacak olan yeni dizi projesi Siyah Beyaz Aşk oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Baş rollerini başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay'ın paylaştığı dizinin konusu herkesi ekran başına kilitleyecek. Hazırlıkları devam eden dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. İlanımız sayfasında yer alan online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Başvuru yapmak için yaş sınırı bulunmuyor. Her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları başvuru formumuzu doldurabilir. Başvuru formunuz ekibimiz tarafından incelenerek uygun bulunması halinde onaylanacak ve tarafınızla iletişim kurulacaktır. İlanımızla ilgilenen tüm adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının katalog çekimlerinde modellik yapacak büyük beden manken model aranıyor. Büyük beden bayanlar başvuru yapabilirsiniz.
 • Kombi
  Kombi reklamında oynayacak 45 ile 55 yaşları arasında bulunan, yetenekli erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Bal
  Bal reklam filminde rol alacak 10 ile 14 yaş arasında bulunan, yetenekli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Kahve
  Kahve reklamında rol alacak, 25 ile 30 yaş arası yetenekli yen yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.