Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Siyah Beyaz Aşk Dizisi Online Başvuru Yap

's
Kanal D ekranlarında yeni sezona iddialı bir giriş yapacak olan yeni dizi projesi Siyah Beyaz Aşk oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Baş rollerini başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay'ın paylaştığı dizinin konusu herkesi ekran başına kilitleyecek. Hazırlıkları devam eden dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. İlanımız sayfasında yer alan online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Başvuru yapmak için yaş sınırı bulunmuyor. Her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları başvuru formumuzu doldurabilir. Başvuru formunuz ekibimiz tarafından incelenerek uygun bulunması halinde onaylanacak ve tarafınızla iletişim kurulacaktır. İlanımızla ilgilenen tüm adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Tutsak
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Tutsak dizisi için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Klavye
  Show Tv ekranlarında başlayacak olan Klavye Delikanlıları dizisi için yetenekli her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.