Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Siyah Beyaz Aşk Dizisi

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Siyah Beyaz Aşk Dizisi Online Başvuru Yap

's
Kanal D ekranlarında yeni sezona iddialı bir giriş yapacak olan yeni dizi projesi Siyah Beyaz Aşk oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Baş rollerini başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay'ın paylaştığı dizinin konusu herkesi ekran başına kilitleyecek. Hazırlıkları devam eden dizi projesi için siz de oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. İlanımız sayfasında yer alan online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Başvuru yapmak için yaş sınırı bulunmuyor. Her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları başvuru formumuzu doldurabilir. Başvuru formunuz ekibimiz tarafından incelenerek uygun bulunması halinde onaylanacak ve tarafınızla iletişim kurulacaktır. İlanımızla ilgilenen tüm adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Sen
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Hastane
  Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Kuru
  Kuru yemiş markasının yeni reklam filminde rol alacak bay ve bayan yeni reklam yüzleri arayışımız için ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.