Seven Ne Yapmaz Dizisi

Seven Ne Yapmaz Dizisi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Seven Ne Yapmaz Dizisi Online Başvuru Yap

's
Karadeniz dizisi olacak ve hikayesiyle herkesi ekran başına kilitleyecek olan Seven Ne Yapmaz dizisi Atv ekranlarında yerini alıyor. Baş rollerinde Yusuf Çim ve Seren Şirince'nin yer aldığı dizi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Her yaştan, oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler için online başvurularımız başlıyor. Online başvuru yap kısmında yer alan formumuzu doldurarak ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.

Heyecanlı başlayan tanışma öyküsü eğlenceli bir kovalamaya dönüyor ve Ozan ile Nazlı'nın hikayesi merakla bekleniyor. İddialı bir proje olan Seven Ne Yapmaz dizisi için siz de oyunculuk başvurunuzu yaparak ajansımızın cast kadrosuna dahil olabilirsiniz. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Bulaşık
  Yeni reklam filmi olan Bulaşık Deterjanı markasının cast çalışmaları başlamıştır. 35 ile 38 yaş arası bayan adayların başvurusunu bekliyoruz.
 • Seven
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın