Seni Kimler Aldı Dizisi

Seni Kimler Aldı Dizisi

Atv ekranlarında başlayan proje Seni Kimler Aldı dizisine her yaş aralığında yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Seni Kimler Aldı Dizisi Online Başvuru Yap

's
Pastel Film'in yep yeni projesi Atv ekranlarında yerini aldı.  Yiğit Kirazcı, Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Serhan Yavaş, Ahmet Saraçoğlu ve Yıldız Kültür gibi başarılı isimlerin yer aldığı Seni Kimler Aldı dizisi çok yakında izleyicisiyle buluşacak. Küçük yaşta babası tarafından başka aileye satılan genç bir kızın hayatı ve intikam duygusu izleyiciyi derinden etkileyecek. İddialı senaryosuyla sezona giren yeni dizi projesi çalışmamızda oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız başlamıştır. Dizide oynamak için online başvuru kısmından müracaat edebilirsiniz. Başvurunuzu fotoğrafınız ile birlikte yapmanız rica olunur.

Dizinin senaryosunu Pınar Uysal yazarken Sadullah Şentürk'te yönetmenliğini üstlenecek. Pastel Film'in yeni dram projesi için hazırlıklarımız sürüyor. Dizi oyunculuğunda deneyim kazanmak için ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Bebek, çocuk ve yetişkin tüm adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  Seni Kimler Aldı dizisinde oynamak için yeni yüzler başvurularınızı bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.
 • Ateşböceği
  Star Tv'de seyircisiyle buluşacak olan Ateşböceği dizisi için yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran yeni yüzler cast çalışmalarımız başlamıştır.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.