Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Sen Anlat Karadeniz Dizisi Online Başvuru Yap

's
Osman Sınav'dan herkesi ekran başına kilitleyecek olan yeni dizi projesi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikayesi  ve güçlü oyunu kadrosuyla dikkatleri çeken yeni dizi projesinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı muhteşem bir senaryo geliyor. Bu muhteşem dizi projesi için yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Her yaş aralığında oyuncu ve yardımcı oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Yeni dizi projesi için oyunculuk başvurunuzu online başvuru yap kısmında bulunan form üzerinden yapabilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu eksiksiz doldurarak tarafımıza başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile görüşmeler sağlanacaktır. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Adını
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Adını Sen Koy dizisi için her yaştan yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Tüm  oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Beni
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Beni Bırakma dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.