Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Sen Anlat Karadeniz Dizisi Online Başvuru Yap

's
Osman Sınav'dan herkesi ekran başına kilitleyecek olan yeni dizi projesi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikayesi  ve güçlü oyunu kadrosuyla dikkatleri çeken yeni dizi projesinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı muhteşem bir senaryo geliyor. Bu muhteşem dizi projesi için yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Her yaş aralığında oyuncu ve yardımcı oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Yeni dizi projesi için oyunculuk başvurunuzu online başvuru yap kısmında bulunan form üzerinden yapabilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu eksiksiz doldurarak tarafımıza başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile görüşmeler sağlanacaktır. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • 8.Gün
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan 8.Gün dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile  alınacaktır.
 • İnternet
  İnternet reklam filminde rol alacak 20 ile 25 yaş arası eğlenceli genç yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Parfüm
  Parfüm reklam filminde  oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz yetenekli kadın oyuncu arıyoruz. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Ütü
  Ütü reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı sitemizde yer alan başvuru formu ile ulaştırabilirsiniz.