Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Sen Anlat Karadeniz Dizisi Online Başvuru Yap

's
Osman Sınav'dan herkesi ekran başına kilitleyecek olan yeni dizi projesi Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikayesi  ve güçlü oyunu kadrosuyla dikkatleri çeken yeni dizi projesinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı muhteşem bir senaryo geliyor. Bu muhteşem dizi projesi için yeni yüzler arayışımız bulunuyor. Her yaş aralığında oyuncu ve yardımcı oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

Yeni dizi projesi için oyunculuk başvurunuzu online başvuru yap kısmında bulunan form üzerinden yapabilirsiniz. Fotoğrafınız ile birlikte başvuru formunu eksiksiz doldurarak tarafımıza başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylar ile görüşmeler sağlanacaktır. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Hastane
  Özel bir hastanenin yeni çekilecek reklam filmi için 25 ile 40 yaş arası kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Hıçkırık
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hıçkırık dizisinde rol alacak, her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Süt
  Süt reklamlarında rol alacak, oyunculuk deneyimi ve yeteneği olan 25 ile 30 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız için başvurularınızı bekliyoruz.