Salça Reklam Filmi

Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde oynayacak, 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Salça Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Televizyon ekranlarında yayınlanacak yeni reklam filmi projesinin cast çalışmaları başlamıştır. Ünlü bir Salça markasının yeni reklam filmi için kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 35 ile 40 yaşları arasında, oyunculuk yeteneğine inanan tüm kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Çekimler İstanbul'da gerçekleştirilecek olup, proje detayları başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. İlanımızda yer alan online başvuru yap kısmından reklam filmi için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tarafımıza ulaşan online başvurular arasından değerlendirme yapılacaktır. Oyuncu seçmelerinin ön elemeleri online başvurular arasından yapılacaktır. Başvurusu proje için uygun bulunan adaylara en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır. Yeni yüz kadın oyuncu arayışımıza siz de katılabilirsiniz. Başvuru formumuzu doldurarak cast seçmelerimize katılabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bikini
  Ünlü bir plaj tekstil markasının yeni katalog çekiminde yer alacak bayan manken-model arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çay
  Çay reklamında oynayacak bay ve bayan oyuncular aranıyor. İlgilenenler ilanımıza fotoğraflı olacak şekilde oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Avlu
  Star Tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi projesi Avlu için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online oyunculuk başvurularını bekliyoruz.
 • 8.Gün
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan 8.Gün dizisi için oyunculuk yeteneğine sahip yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile  alınacaktır.