Salça Reklam Filmi

Salça Reklam Filmi

Salça reklam filminde oynayacak, 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. Fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Salça Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Televizyon ekranlarında yayınlanacak yeni reklam filmi projesinin cast çalışmaları başlamıştır. Ünlü bir Salça markasının yeni reklam filmi için kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 35 ile 40 yaşları arasında, oyunculuk yeteneğine inanan tüm kadın oyuncuların başvurularını bekliyoruz. Çekimler İstanbul'da gerçekleştirilecek olup, proje detayları başvurusu onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. İlanımızda yer alan online başvuru yap kısmından reklam filmi için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tarafımıza ulaşan online başvurular arasından değerlendirme yapılacaktır. Oyuncu seçmelerinin ön elemeleri online başvurular arasından yapılacaktır. Başvurusu proje için uygun bulunan adaylara en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır. Yeni yüz kadın oyuncu arayışımıza siz de katılabilirsiniz. Başvuru formumuzu doldurarak cast seçmelerimize katılabilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çubuk
  Çubuk kraker reklam filminde oynayacak 18 ile 22 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Fotoğraflı başvurular, oyuncu seçmeleri için incelemeye alınacaktır.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Koca
  Koca Koca Yalanlar dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Online olarak başvuru formlarınızı bekliyoruz
 • Vitamin
  Vitamin reklamında rol alacak 25 ile 35 yaşları arasında bulunan kadın ve erkek oyuncular aranıyor. Online fotoğraflı başvurularınızı bekliyoruz.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kahvaltılık
  Kahvaltılık gevrek reklamı için yetenekli bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. Reklam seçmeleri için online oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.
 • Çekirdek
  Çekirdek reklam filminde rol alacak yeni yüz gençler aranıyor. Oyunculuk yeteneklerine güvenen tüm oyuncu adaylarının başvurularını bekliyoruz.