Saç Boyası Reklam Filmi

Saç Boyası Reklam Filmi

Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Saç Boyası Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir saç boyası markası için yeni reklam filmi hazırlıkları başlamıştır. Reklam filminde rol alacak uzun saçlı ve bakımlı bayan yeni yüz oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. İlanımızla ilgilenen adaylar online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak müracaat edebilirler. Saç boyası markasının yeni reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Reklam filminde rol alacak oyuncu adaylarının online olarak gerçekleştirdikleri fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.

Siz de 25 ile 35 yaş arasında bulunuyorsanız ve reklam oyunculuğu konusunda şansınızı denemek istiyorsanız geç kalmadan ilanımıza başvuru yaparak saç boyası reklamı için ben de varım diyebilirsiniz. Uzun saçlara sahip ve bakımlı olmayı seven, oyunculuk yeteneklerine inanan tüm bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • İnternet
  İnternet reklam filminde rol alacak 20 ile 25 yaş arası eğlenceli genç yeni yüzler aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.