Saç Boyası Reklam Filmi

Saç Boyası Reklam Filmi

Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Saç Boyası Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Ünlü bir saç boyası markası için yeni reklam filmi hazırlıkları başlamıştır. Reklam filminde rol alacak uzun saçlı ve bakımlı bayan yeni yüz oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. İlanımızla ilgilenen adaylar online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak müracaat edebilirler. Saç boyası markasının yeni reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Reklam filminde rol alacak oyuncu adaylarının online olarak gerçekleştirdikleri fotoğraflı başvurular değerlendirilecektir.

Siz de 25 ile 35 yaş arasında bulunuyorsanız ve reklam oyunculuğu konusunda şansınızı denemek istiyorsanız geç kalmadan ilanımıza başvuru yaparak saç boyası reklamı için ben de varım diyebilirsiniz. Uzun saçlara sahip ve bakımlı olmayı seven, oyunculuk yeteneklerine inanan tüm bayan oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Siyah
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Sıcak
  Sıcak çikolata reklamında oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.