Reçel Reklam Filmi

Reçel Reklam Filmi

Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Reçel Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Doğal ve lezzetli reçel çeşitleri üreten firma için yeni reklam filmi projesinin hazırlıkları başlamıştır. Reklam filmi çekimlerinde yer alacak yetenekli çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Yaş aralığı 09 ile 14 olan erkek çocuk oyuncu başvurularını online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz. İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmında formumuz bulunmaktadır. Çocuğunuzun reklam filmi için değerlendirilmesini istiyorsanız formumuzu doldurup fotoğrafı ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz.

Reçel reklamı için cast çalışmaları devam ederken online başvuruları değerlendiren ekibimiz onaylanan başvurulara en kısa süre içerisinde geri dönüş yapacaktır. Televizyon ve internet mecralarında yayınlanacak olan reçel filminin çekim tarihleri onaylanan adaylarla paylaşılacaktır. Çocuğunuzun reklam oyunculuğunda şansını denemesini istiyorsanız ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapmalısınız.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Deodorant
  Deodorant reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arasında, karizmatik yeni yüz erkek oyuncu aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Konut
  Konut projesi reklam filminde rol alacak yeni yüz kadın ve erkek çocuk oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Çubuk
  Çubuk kraker reklam filminde oynayacak 18 ile 22 yaş arası genç yetenekler aranıyor. Fotoğraflı başvurular, oyuncu seçmeleri için incelemeye alınacaktır.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Adı
  Fox Tv ekranlarında yayınlanan, yeni dizi projesi Adı Zehra için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.