Reçel Reklam Filmi

Reçel Reklam Filmi

Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Reçel Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Doğal ve lezzetli reçel çeşitleri üreten firma için yeni reklam filmi projesinin hazırlıkları başlamıştır. Reklam filmi çekimlerinde yer alacak yetenekli çocuk oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Yaş aralığı 09 ile 14 olan erkek çocuk oyuncu başvurularını online olarak ilanımız üzerinden yapabilirsiniz. İlanımızda bulunan online başvuru yap kısmında formumuz bulunmaktadır. Çocuğunuzun reklam filmi için değerlendirilmesini istiyorsanız formumuzu doldurup fotoğrafı ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz.

Reçel reklamı için cast çalışmaları devam ederken online başvuruları değerlendiren ekibimiz onaylanan başvurulara en kısa süre içerisinde geri dönüş yapacaktır. Televizyon ve internet mecralarında yayınlanacak olan reçel filminin çekim tarihleri onaylanan adaylarla paylaşılacaktır. Çocuğunuzun reklam oyunculuğunda şansını denemesini istiyorsanız ilanımıza geç kalmadan başvurunuzu yapmalısınız.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çocuklar
  Kanal D ekranlarında yeniden izleyicisi ile buluşacak olan Çocuklar Duymasın dizisi için yeni yüzler oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız devam ediyor.
 • Börü
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Siyah
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk dizisi için değerlendirilecek, oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.