Pijama Katalog Çekimi

Pijama Katalog Çekimi

Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Pijama Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Yeni katalog çekimi projemiz için bayan modeller adayları aranıyor. 1.70 ile 1.75 boy aralığında deneyimli model ihtiyacımız bulunuyor. Pijama ürünlerinin tanıtımı için katalog çekimleri yapılacaktır. İlgilenen model adaylarının fotoğrafları ile birlikte online başvuru yap kısmında yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formuna deneyimlerinizi ekleyerek, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Bayan pijama modellerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurusu onaylanan model adayları ile iletişime geçilecektir. Ön elemeyi geçen bayan model adayları arasından sunumlar yapılarak seçilen aday ile 1 gün sürecek çekimlere başlanacaktır. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Sen
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Ufak
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.