Pijama Katalog Çekimi

Pijama Katalog Çekimi

Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Pijama Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Yeni katalog çekimi projemiz için bayan modeller adayları aranıyor. 1.70 ile 1.75 boy aralığında deneyimli model ihtiyacımız bulunuyor. Pijama ürünlerinin tanıtımı için katalog çekimleri yapılacaktır. İlgilenen model adaylarının fotoğrafları ile birlikte online başvuru yap kısmında yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formuna deneyimlerinizi ekleyerek, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Bayan pijama modellerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurusu onaylanan model adayları ile iletişime geçilecektir. Ön elemeyi geçen bayan model adayları arasından sunumlar yapılarak seçilen aday ile 1 gün sürecek çekimlere başlanacaktır. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şaç
  Şampuan reklamları ve fuarlar için saç modelleri aranıyor. online saç modelliği başvurunuzu yapın.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kek
  Hazır ve pratik kek reklamında rol alacak 25 ile 35 yaş arası yetenekli bayan oyuncu aranıyor. İlgilenen bayan adayların başvurularını bekliyoruz.