Pijama Katalog Çekimi

Pijama Katalog Çekimi

Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Pijama Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Yeni katalog çekimi projemiz için bayan modeller adayları aranıyor. 1.70 ile 1.75 boy aralığında deneyimli model ihtiyacımız bulunuyor. Pijama ürünlerinin tanıtımı için katalog çekimleri yapılacaktır. İlgilenen model adaylarının fotoğrafları ile birlikte online başvuru yap kısmında yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formuna deneyimlerinizi ekleyerek, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Bayan pijama modellerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurusu onaylanan model adayları ile iletişime geçilecektir. Ön elemeyi geçen bayan model adayları arasından sunumlar yapılarak seçilen aday ile 1 gün sürecek çekimlere başlanacaktır. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.
 • Çukurdere
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Çukurdere dizisi için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Bal
  Bal reklam filminde rol alacak 10 ile 14 yaş arasında bulunan, yetenekli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.