Pijama Katalog Çekimi

Pijama Katalog Çekimi

Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Pijama Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Yeni katalog çekimi projemiz için bayan modeller adayları aranıyor. 1.70 ile 1.75 boy aralığında deneyimli model ihtiyacımız bulunuyor. Pijama ürünlerinin tanıtımı için katalog çekimleri yapılacaktır. İlgilenen model adaylarının fotoğrafları ile birlikte online başvuru yap kısmında yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formuna deneyimlerinizi ekleyerek, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Bayan pijama modellerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurusu onaylanan model adayları ile iletişime geçilecektir. Ön elemeyi geçen bayan model adayları arasından sunumlar yapılarak seçilen aday ile 1 gün sürecek çekimlere başlanacaktır. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çikolata
  Bir çikolata reklam filmi için 20 ile 25 yaş arası bayan oyuncuya ihtiyacımız bulunuyor. Başvurunuzu online başvuru formumuz ile yapabilirsiniz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Tıraş
  Tıraş bıçağı markası olan müşterimizin yeni çekilecek reklam filminde oynayacak 25-33 yaş arası bakımlı bay adaylar arayışımız devam ediyor.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.