Pijama Katalog Çekimi

Pijama Katalog Çekimi

Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Pijama Katalog Çekimi Online Başvuru Yap

's
Yeni katalog çekimi projemiz için bayan modeller adayları aranıyor. 1.70 ile 1.75 boy aralığında deneyimli model ihtiyacımız bulunuyor. Pijama ürünlerinin tanıtımı için katalog çekimleri yapılacaktır. İlgilenen model adaylarının fotoğrafları ile birlikte online başvuru yap kısmında yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Başvuru formuna deneyimlerinizi ekleyerek, fotoğrafınız ile birlikte bize göndermeniz durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

Bayan pijama modellerinin tanıtımı için gerçekleştirilecek olan katalog çekiminde yer almak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvurusu onaylanan model adayları ile iletişime geçilecektir. Ön elemeyi geçen bayan model adayları arasından sunumlar yapılarak seçilen aday ile 1 gün sürecek çekimlere başlanacaktır. 
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Yeni
  Show Tv'de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde rol alacak oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları ihtiyacımız için online olarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.
 • İsimsizler
  Kanal D ekranlarında başlayan ve çok ses getiren yeni dizi projesi İsimsizler için oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler arayışımız devam ediyor.