Payitaht Abdülhamid Dizisi

Payitaht Abdülhamid Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Payitaht Abdülhamid Dizisi Online Başvuru Yap

's
Trt 1 ekranlarında yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonda da iddiasını koruyor. Dizinin baş rollerini Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Duygu Gürcan, Eren Hacısalihoğlu, Ali Nuri Türkoğlu, Kaan Turgut, Elif Özkul, İbrahim Kendirci, Aydın Sigalı, Fatih Sevdi ve Zeynep Ozan paylaşıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla başarısından söz ettiren dizi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.

Dizide rol alacak 7'den 70'e her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Oyunculuk yeteneklerine inanan tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yapabileceğiniz başvuru formumuz ilanımızda yer alan online başvuru yap kısmında bulunmaktadır. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Kalp
  Yeni dizi projelerinden olan ve Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kalp Atışı için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • İletişim
  İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.