Payitaht Abdülhamid Dizisi

Payitaht Abdülhamid Dizisi

Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranmaktadır. Başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Payitaht Abdülhamid Dizisi Online Başvuru Yap

's
Trt 1 ekranlarında yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonda da iddiasını koruyor. Dizinin baş rollerini Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Duygu Gürcan, Eren Hacısalihoğlu, Ali Nuri Türkoğlu, Kaan Turgut, Elif Özkul, İbrahim Kendirci, Aydın Sigalı, Fatih Sevdi ve Zeynep Ozan paylaşıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla başarısından söz ettiren dizi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.

Dizide rol alacak 7'den 70'e her yaş aralığında yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Oyunculuk yeteneklerine inanan tüm adayların başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yapabileceğiniz başvuru formumuz ilanımızda yer alan online başvuru yap kısmında bulunmaktadır. Başvurunuzun onaylanması durumunda tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Abiye
  Abiye giyim katalog çekimi için 38 beden deneyimli kadın modeller aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Kredi
  Kredi kartı reklamları için bay, bayan, Tecrübeli tecrübesiz oyuncular yeniyüzler ve çocuklar aranıyor. Kredi kartı reklamları oyuncu seçmeleri için başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.