Oda Spreyi Reklam Filmi

Oda Spreyi Reklam Filmi

Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Oda Spreyi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Oda kokusu reklam filmi için cast hazırlıklarımız tüm hızıyla sürüyor. Yeni reklam filmi projemiz için yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 25 ile 35 yaşları arasında, yetenekli ve enerjisi yüksek yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurarak ilanımız için oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Oda Spreyi reklamında rol almak için fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza başvurunuzu ulaştırmanız gerekmektedir.

Reklam filmi projesi televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, çekimler 1 gün sürecektir. Reklam oyunculuğunda şansınızı denemek isteyen ve oyuncu seçmelerine katılmak isteyen herkesin başvurularını bekliyoruz. Başvurunuzun onaylanması ve uygun bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Mehmed
  Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • Söz
  Star Tv ekranlarının Tims&B yapım şirketi imzası taşıyan yeni dizi projesi Söz için yetenekli yeni yüzler oyuncu adayları arayışımız devam ediyor.
 • Bahtiyar
  Atv ekranlarında yayınlanan Bahtiyar Ölmez Dizisinde rol alacak her yaştan yeni yüzler aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Yuvamdaki
  Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Yuvamdaki Düşman için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.