Oda Spreyi Reklam Filmi

Oda Spreyi Reklam Filmi

Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Oda Spreyi Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Oda kokusu reklam filmi için cast hazırlıklarımız tüm hızıyla sürüyor. Yeni reklam filmi projemiz için yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. 25 ile 35 yaşları arasında, yetenekli ve enerjisi yüksek yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz. Online başvuru yap kısmında yer alan formu doldurarak ilanımız için oyunculuk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Oda Spreyi reklamında rol almak için fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza başvurunuzu ulaştırmanız gerekmektedir.

Reklam filmi projesi televizyon ekranlarında yayınlanacak olup, çekimler 1 gün sürecektir. Reklam oyunculuğunda şansınızı denemek isteyen ve oyuncu seçmelerine katılmak isteyen herkesin başvurularını bekliyoruz. Başvurunuzun onaylanması ve uygun bulunması halinde tarafınızla en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Beni
  Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Beni Bırakma dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.
 • Çukurdere
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Çukurdere dizisi için her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Sıcak
  Sıcak çikolata reklamında oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Kadın
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kadın dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.