Nevresim Reklam Filmi

Nevresim Reklam Filmi

Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Nevresim Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Bir ev tekstili firmasının yeni çekilecek reklam filmi projesinin cast çalışmaları başlamıştır. Reklam filminde oynayacak 40 ile 45 yaşlarında bayan yeni yüz oyuncu arayışımız başlamıştır. İyi derecede oyunculuk yeteneğine sahip adaylar, ilanımıza online başvuru yap kısmından başvuru yapabilirler. Ön elemeler ilanımıza gelen başvurular arasından yapılacaktır.

Fotoğraflı başvurular değerlendirme sürecine alınarak projeye uygun bulunan adaylar belirlenerek iletişim kurulacaktır. Televizyon ekranları için hazırlanan reklam filminin çekim tarihi ve detayları başvuru onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Ön elemeyi geçen adayların yönetmen görüşmesinde olumlu bulunması halinde çekimlere başlanacaktır. Tüm adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Sucuk
  Sucuk reklamında oynayacak 6 ile 8 yaşları arasında, erkek çocuk oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak başvuru formu ile alınacaktır.
 • Derin
  Bir derin dondurucu markasının çekilecek olan reklam filminde rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.
 • Televizyon
  Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 7 ile 10 yaş arası kız ve erkek çocuklar aranıyor. Fotoğraflı başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.