Nevresim Reklam Filmi

Nevresim Reklam Filmi

Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Nevresim Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Bir ev tekstili firmasının yeni çekilecek reklam filmi projesinin cast çalışmaları başlamıştır. Reklam filminde oynayacak 40 ile 45 yaşlarında bayan yeni yüz oyuncu arayışımız başlamıştır. İyi derecede oyunculuk yeteneğine sahip adaylar, ilanımıza online başvuru yap kısmından başvuru yapabilirler. Ön elemeler ilanımıza gelen başvurular arasından yapılacaktır.

Fotoğraflı başvurular değerlendirme sürecine alınarak projeye uygun bulunan adaylar belirlenerek iletişim kurulacaktır. Televizyon ekranları için hazırlanan reklam filminin çekim tarihi ve detayları başvuru onaylanan adaylar ile paylaşılacaktır. Ön elemeyi geçen adayların yönetmen görüşmesinde olumlu bulunması halinde çekimlere başlanacaktır. Tüm adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Pijama
  Pijama tekstilinde ünlü bir marka olan müşterimiz için katalog çekiminde modellik yapacak bayan model adayları arayışımız başlamıştır. Online başvurular  değerlendirilecektir.
 • Meryem
  Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.
 • İletişim
  İletişim fuarı için 20 ile 28 yaş arasında bulunan, bayan model tanıtım hostesleri aranıyor. Başvuru formunu doldurarak ilanımıza online müracaat edebilirsiniz.
 • Nevresim
  Nevresim reklamında rol alacak 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımız için başvuru formunu doldurabilirler.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Hazır
  Hazır çorba reklamında oynayacak 30 ile 38 yaş arası kadın oyuncu aranıyor. Başvuru formumuzu doldurarak oyunculuk başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.