Neredesin Birader Dizisi

Neredesin Birader Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Neredesin Birader dizisi için her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları aranıyor. Başvuru için formumuzu doldurabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Neredesin Birader Dizisi Online Başvuru Yap

's
Yapımcılığını Erol Demir ve Dilek Yorulmaz'ın üstlendiği yeni dizi projesinin yönetmen koltuğunda Ulaş Cihan Şimşek yer alıyor.  Neredesin Birader dizinin baş rolünü Timur Acar  üstleniyor. Dizide Timur Acar'a Gonca Sarıyıldız, Hakan Bilgin, Ruhi Sarı, Defne Yalnız, Denizcan Aktaş, Seren Deniz Yalçın, Kemal Uçar ve usta oyuncu Altan Erkekli gibi isimler eşlik ediyor. Senaryosu ise Sahne 77'ye ait. 

İkiz kardeşiyle bir geceliğine yer değiştiren Yunus'un hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Biri polis diğeri ise Hindistan'da oyuncu olan iki kardeşin hikayesi Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Yeni dizi projesi için 7'den 70'e her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz. Siz de yeteneklerinizi değerlendirmek ve dizi projesinde rol almak istiyorsanız online başvuru yap kısmındaki formu doldurarak ilanımıza müracaat edebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Banka
  Banka reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş ve 45 ile 55 yaş arası bay bayan yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlgilenenler online başvuru yapabilirler.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kırtasiye
  Kırtasiye reklam filminde rol alacak 30 ile 35 yaş arası yetenekli kadın oyuncular aranıyor. İlgilenenler online başvuru formumuzu doldurabilirler.
 • Dondurma
  Dondurma reklamında rol alacak 12 ile 15 yaş arası çocuklar aranıyor. Reklam filmi oyunculuk başvurunuzu online olarak sitemizden yapabilirsiniz.
 • Siyah
  Star Tv ekranlarında Eylül ayında başlayacak olan Siyah İnci dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kızlarım
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kızlarım İçin dizi projesinde rol alacak, her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor.
 • Çorap
  Çorap markasının reklam filmi projesinde rol alacak  20 ile 28 yaş arası yeni yüz bayan oyuncu adayları arıyoruz. Başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.