Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve Suyu Reklam Filmi

Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Meyve Suyu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Doğal ve serinletici meyve sularının tanıtımının yapılacağı yeni reklam filmi projemiz için hazırlıklar başlamıştır. Ünlü bir meyve suyu markası olan müşterimizin reklam filmi çekimleri için ajansımız cast çalışmalarını üstleniyor. Reklam filminde rol alacak 9 ile 12 yaş arasında kız ve erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Çocuğunuzun reklam filminde oynamasını ve yeteneklerinizi değerlendirmesini istiyorsanız online başvuru kısmından ilanımıza başvurusunu yapabilirsiniz.

Yetenekli çocukların rol alacağı meyve suyu reklamı için hazırlıklar devam ederken oyuncu başvuruları da hızlı bir şekilde değerlendirilmeye devam ediyor. Çocuğunuzun fotoğrafı ile birlikte başvurusunu tarafımıza göndererek, yeni reklam projemiz için değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Çamaşır
  Ünlü bir beyaz eşya markasının yeni çekilecek olan çamaşır makinesi reklamında rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bayan oyuncu aranıyor.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Bal
  Bal reklam filminde rol alacak 10 ile 14 yaş arasında bulunan, yetenekli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Başvurular online başvuru formu ile alınacaktır.
 • Ufak
  Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi için her yaştan oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurular online alınacaktır.
 • Şampuan
  Şampuan reklamlarında oynayacak 22 ile 35 yaşları arasında olan bakımlı ve dış görünümüne özen gösteren  bayan yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.