Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve Suyu Reklam Filmi

Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Meyve Suyu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Doğal ve serinletici meyve sularının tanıtımının yapılacağı yeni reklam filmi projemiz için hazırlıklar başlamıştır. Ünlü bir meyve suyu markası olan müşterimizin reklam filmi çekimleri için ajansımız cast çalışmalarını üstleniyor. Reklam filminde rol alacak 9 ile 12 yaş arasında kız ve erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Çocuğunuzun reklam filminde oynamasını ve yeteneklerinizi değerlendirmesini istiyorsanız online başvuru kısmından ilanımıza başvurusunu yapabilirsiniz.

Yetenekli çocukların rol alacağı meyve suyu reklamı için hazırlıklar devam ederken oyuncu başvuruları da hızlı bir şekilde değerlendirilmeye devam ediyor. Çocuğunuzun fotoğrafı ile birlikte başvurusunu tarafımıza göndererek, yeni reklam projemiz için değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Jet
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisi için yeni yüzler başvurularımız başlamıştır. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Sucuk
  Sucuk reklamında oynayacak 6 ile 8 yaşları arasında, erkek çocuk oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurular online olarak başvuru formu ile alınacaktır.
 • Tehlikeli
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım dizisi için yetenekli yeni yüz oyuncu ve yardımcı oyuncular aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Cips
  Cips reklamında oynayacak 18 ile 24 yaş arasında yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru yapabilirler.