Meyve Suyu Reklam Filmi

Meyve Suyu Reklam Filmi

Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Meyve Suyu Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Doğal ve serinletici meyve sularının tanıtımının yapılacağı yeni reklam filmi projemiz için hazırlıklar başlamıştır. Ünlü bir meyve suyu markası olan müşterimizin reklam filmi çekimleri için ajansımız cast çalışmalarını üstleniyor. Reklam filminde rol alacak 9 ile 12 yaş arasında kız ve erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Çocuğunuzun reklam filminde oynamasını ve yeteneklerinizi değerlendirmesini istiyorsanız online başvuru kısmından ilanımıza başvurusunu yapabilirsiniz.

Yetenekli çocukların rol alacağı meyve suyu reklamı için hazırlıklar devam ederken oyuncu başvuruları da hızlı bir şekilde değerlendirilmeye devam ediyor. Çocuğunuzun fotoğrafı ile birlikte başvurusunu tarafımıza göndererek, yeni reklam projemiz için değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm çocuk oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Börü
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 38 ayak numarasına sahip bayan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarına güçlü bir yapım geliyor, Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli oyuncu ve yardımcı oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.