Meryem Dizisi

Meryem Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Meryem Dizisi Online Başvuru Yap

's
Baş rollerini Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç'ın paylaştığı Meryem Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Tmc Yapım imzası taşıyan Meryem dizisinin yapımcılığını Erol Avcı Üstleniyor. Bir kaza sonu üç insanın değişen hayatlarını konu alan dizi oldukça iddialı bir giriş yapacak. Sevdiği adamın suçunu üstlenen bir kadının hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni dizi projesi için oyuncu başvurularını online olarak açarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Her yaştan yetenekli oyuncu adayları online başvuru yap kısmından ilanımıza başvuru yapabilirler.

Yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan'ın yer aldığı Meryem dizisinin senaryosunu ise Meryem Gültabak kalema alıyor. Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Serenay Aktay ve Sema Öztürk gibi isimlerin oyuncu kadrosunu oluşturduğu muhteşem bir ekip ve senaryo izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Siz de ilanımıza başvurunuzu yaparak oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Spor
  Spor giyim markasının katalog çekimlerinde modellik yapacak 36 beden kadın model adayları aranıyor. İlgilenenlerin başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Hayati
  Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan yeni dizi projesi Hayati ve Diğerleri için her yaş aralığında yetenekli yeni yüzler aranmaktadır.