Meryem Dizisi

Meryem Dizisi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Meryem için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. Online oyunculuk başvurunuzu sitemizden yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Meryem Dizisi Online Başvuru Yap

's
Baş rollerini Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç'ın paylaştığı Meryem Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Tmc Yapım imzası taşıyan Meryem dizisinin yapımcılığını Erol Avcı Üstleniyor. Bir kaza sonu üç insanın değişen hayatlarını konu alan dizi oldukça iddialı bir giriş yapacak. Sevdiği adamın suçunu üstlenen bir kadının hikayesi herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni dizi projesi için oyuncu başvurularını online olarak açarak değerlendirme sürecimiz başlamıştır. Her yaştan yetenekli oyuncu adayları online başvuru yap kısmından ilanımıza başvuru yapabilirler.

Yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan'ın yer aldığı Meryem dizisinin senaryosunu ise Meryem Gültabak kalema alıyor. Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Serenay Aktay ve Sema Öztürk gibi isimlerin oyuncu kadrosunu oluşturduğu muhteşem bir ekip ve senaryo izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Siz de ilanımıza başvurunuzu yaparak oyunculuk yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Kanatsız
  Yeni dizi projelerinden olan ve Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Kanatsız Kuşlar için yeni yüzler cast başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Kurtlar
  Kurlar vadisi pusu dizisine her yaştan tecrübeli,tecrübesiz dizi oyuncusu ve yeni yüzler aranıyor. Dizi oyunculuğu başvurunuzu yapın.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Bulaşık
  Bulaşık makinesi reklam filmi için 35 ile 40 yaş arasında bayan oyuncu ihtiyacı bulunuyor. Yetenekli yeni yüzlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Terlik
  Bir terlik markasının yeni reklam filmi projesinde rol alması beklenen 25 ile 35 yaş arasında bay ve bayan oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak sevimli minikler aranıyor. İlgilenenler ilanımıza online başvuru formumuzu doldurarak müracaat edebilirler.