Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi

Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisi Online Başvuru Yap

's
Cevdet Mercan'ın yönetmenliğini yaptığı yeni dizi projesinin baş rolünde başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu rol alıyor. Yayınlandığı ilk teasarı ile büyük ilgi gören dizinin çekimler tüm hızıyla devam ediyor. Tarihe adını altın harflerle yazdıran bir padişahın zafere giden yolda yaşadıklarını konu alan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Yeni dizi projesi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvuruları başlamıştır.

Online başvuru yap kısmında bulunan formu doldurarak, ajansımıza oyunculuk başvurunuzu ulaştırabilirsiniz. Güncel fotoğraflarınız ile birlikte tarafımıza gönderdiğiniz başvurular değerlendirme sürecine alınacaktır. Başvurusu onaylanan adaylara en kısa süre içerisinde ekibimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Her yaştan yetenekli adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Televizyon
  Televizyon reklam filminde rol alacak, 40 ile 45 yaşları arasında bulunan yetenekli erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Kamu
  Kamu spotu reklam filminde yer alacak yetenekli oyuncu adayları aranıyor. İlanımızla ilgilenen kişiler online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Limonata
  Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.
 • Oda
  Oda spreyi reklam filminde oynayacak 25 ile 35 yaş arası kadın oyuncular aranıyor. İlgilenen tüm yeni yüz oyuncuların başvurularını bekliyoruz.