Masum Değiliz Dizisi

Masum Değiliz Dizisi

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi projesi Masum Değiliz için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Masum Değiliz Dizisi Online Başvuru Yap

's
Oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ushan Çakır, Damla Sönmez ve Sercan Badur'un rol aldığı yeni dizi projesi Masum Değiliz Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Koliba Film imzası taşıyan dizinin hikayesi ve oyuncu kadrosu oldukça iddialı. Bu yeni dizi projesi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendirme sürecine giriyoruz. İlanımız içerisinde yer alan online başvuru yap kısmındaki formu doldurup, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz.

Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine inanan ve deneyim kazanmak isteyen herkesin başvurularını bekliyoruz. Güncel fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza oyunculuk başvurunuzu ulaştırabilirsiniz. Ekibimiz tarafından başvurunuz incelenerek olumlu bulunması halinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarının yeni dizi projesi olan, Fazilet hanım ve kızları dizisinde rol alacak her yaştan yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Ayakkabı
  Ayakkabı reklamında rol alacak yeni yüzler aranıyor. Yeni reklam filmi projesi için 36 ve 38 ayak numarasına sahip bayan oyunculara ihtiyacımız bulunuyor.
 • Kozmetik
  Kozmetik firmasının yeni çekilecek reklam filminde rol alacak 25 ile 30 yaş arası bakımlı kadın oyuncu aranıyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Bizim
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bizim Hikaye dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır. Başvurular sitemizden yapılacaktır.
 • Bebek
  Bebek maması reklamında oynayacak  kız ve erkek bebekler aranıyor. Bebeğinizin başvurusunu online başvuru formu ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Meyve
  Bir meyve suyu firmasının yeni reklamında rol alacak oyuncu adayları aranıyor. Başvuruda bulunmak isteyen oyuncular online olarak formumuzu doldurabilirler.