Masum Değiliz Dizisi

Masum Değiliz Dizisi

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan yeni dizi projesi Masum Değiliz için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Masum Değiliz Dizisi Online Başvuru Yap

's
Oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ushan Çakır, Damla Sönmez ve Sercan Badur'un rol aldığı yeni dizi projesi Masum Değiliz Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Koliba Film imzası taşıyan dizinin hikayesi ve oyuncu kadrosu oldukça iddialı. Bu yeni dizi projesi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularını değerlendirme sürecine giriyoruz. İlanımız içerisinde yer alan online başvuru yap kısmındaki formu doldurup, fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz.

Her yaş aralığında, oyunculuk yeteneklerine inanan ve deneyim kazanmak isteyen herkesin başvurularını bekliyoruz. Güncel fotoğrafınız ile birlikte tarafımıza oyunculuk başvurunuzu ulaştırabilirsiniz. Ekibimiz tarafından başvurunuz incelenerek olumlu bulunması halinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Gözlük
  Ünlü gözlük markaların satışından sorumlu optik firmasının yeni reklam filmi için bay ve bayan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Sıcak
  Sıcak çikolata reklamında oynayacak 25 ile 30 yaş arası yeni yüz kadın oyuncu aranıyor. İlgilenenler online başvuru formunu doldurabilirler.
 • Tatil
  Bir tatil internet sitesinin yeni çekilecek reklam filmi için 20 ile 35 yaşları arasında olan bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Gömlek
  Ünlü bir tekstil markasının yeni çekilecek gömlek reklamı için erkek oyuncu arayışımız bulunuyor. Online oyunculuk başvurularınızı bekliyoruz.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamları için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde Nescafe Reklamları oyuncu başvurusu yaparak cast ajansımıza kayıt olabilirsiniz.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Gofret
  Gofret reklamında rol alacak 06 ile 08 yaş arası sevimli erkek çocuk oyuncu aranıyor. Fotoğraflı çocuk oyuncu başvurularını acil bekliyoruz.