Makarna Reklam Filmi

Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Makarna Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Reklam filmi projesi için yeni yüzler cast arayışımız başlamıştır. Oyun verebilen ve yetenekli bayan adaylara ihtiyacımız bulunuyor. Yeteneğine inanan, reklam filmi projesinde yer almak isteyen 45 ile 50 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz. İlanımızın sağ üst köşesinde yer alan online başvuru kısmından formumuza ulaşabilirsiniz. Makarna reklamı için oyunculuk başvurunuzu ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Bayan oyuncu adaylarının fotoğraflı başvuruları arasından ön eleme yapılacaktır. Ön başvurusu onaylanan adaylarla iletişim kurulacaktır. Reklam filmi projesinin oyunu görüşmesi için yönlendirme yapılarak ikinci aşamada seçilen adayla çekimlere başlanacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Seni
  Atv ekranlarında başlayan proje Seni Kimler Aldı dizisine her yaş aralığında yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız devam ediyor.

 • Otomobil
  Ünlü otomobil firmalarının reklam çekimleri için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. Sizde başvuru yaparak reklam oyunculuğu seçmelerine katılabilirsiniz.
 • Bebek
  Bebek bezi reklamlarında oynayacak bebekler 0-2 yaş arası bebekler aranıyor.
 • Bisküvi
  Bir bisküvi reklamı için bay ve bayan genç yetenekli oyuncular aranıyor. İlgilenenler adaylar ilanımıza online oyunculuk başvurusu yapabilirler.
 • Takı
  Altın takı markasının çekeceği yeni reklam filminde rol alacak 24 ile 33 yaş arası bay ve bayan yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Yağ
  Bir sıvı yap reklam filmi için bay ve bayan yeni yüzler aranıyor. İlanımızla ilgilenen adaylar online oyunculuk başvurusu yaparak müracaat yapabilirler.
 • Yoğurt
  Bir yoğurt markasının çekilecek yeni reklam filmi için 25 ile 35 yaşları arasında diksiyonu düzgün, bay ve bayan yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.