Makarna Reklam Filmi

Makarna Reklam Filmi

Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Makarna Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Reklam filmi projesi için yeni yüzler cast arayışımız başlamıştır. Oyun verebilen ve yetenekli bayan adaylara ihtiyacımız bulunuyor. Yeteneğine inanan, reklam filmi projesinde yer almak isteyen 45 ile 50 yaş arası bayan adayların başvurularını bekliyoruz. İlanımızın sağ üst köşesinde yer alan online başvuru kısmından formumuza ulaşabilirsiniz. Makarna reklamı için oyunculuk başvurunuzu ilanımız üzerinden yapabilirsiniz.

Bayan oyuncu adaylarının fotoğraflı başvuruları arasından ön eleme yapılacaktır. Ön başvurusu onaylanan adaylarla iletişim kurulacaktır. Reklam filmi projesinin oyunu görüşmesi için yönlendirme yapılarak ikinci aşamada seçilen adayla çekimlere başlanacaktır.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Market
  Market reklam filminde oynayacak 11-14 yaş arası kız erkek çocuk ve 30-40 yaşları arasında bay bayan yeni yüzler reklam oyuncuları ihtiyacımız bulunuyor.
 • İstanbullu
  03 Medya İmzası taşıyan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde rol alacak yetenekli yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor.
 • Börü
  Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü dizisi için yetenekli yeni yüzler arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak alınacaktır.
 • Cennetin
  Atv ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve oyuncu adayları başvurularını değerlendirmeye başlıyoruz.
 • Hayat
  Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Sırları dizisi için her yaştan yetenekli yeni yüzler aranıyor. Başvurular online olarak sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Turkcell
  Turkcell Reklam Çekimleri için Selocanlar Çocuk Oyuncu Ve Çocuk Modeller Aranıyor. Sizde Çocuğunuz için Çocuk Oyuncu Model Başvurunuzu yapın
 • Vodafone
  Vodafone reklamlarına oyuncu ve yeni yüz adalar aranıyor. Reklam oyunculuğu başvurunuzu yapın.