Limonata Reklam Filmi

Limonata Reklam Filmi

Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Limonata Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız devam ediyor. Limonata reklamında oynayacak enerjisi yüksek gençler aranıyor. Online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurup ön başvurusunu yapan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Yeni reklam filmi çekimleri için hazırlıklar sürerken, oyuncu arayışımız devam etmektedir. İlgilenen adaylar online başvuru yaparak elemeye girecektir. Başvurular arasından uygun bulunanlar ile iletişime geçilerek detaylı bilgiler paylaşılacaktır.

Siz de reklam oyunculuğuna geçiş yaparak deneyim kazanmak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Limonata markası olan müşterimizin, yaz ayları için hazırladığı reklam filmi projesinin oyuncu görüşmeleri başlamıştır. İlanda belirtilen yaş aralığına uygun tüm adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Saç
  Saç boyası reklamında oynayacak uzun saçlı 25 ile 35 yaş arasında bayan yeni yüzler arıyoruz. İlgilenenlerin fotoğraflı başvurularını bekliyoruz.
 • Boya
  Ünlü bir boya markasının yeni reklam filmi için 40 ile 45 yaşları arasında yetenekli erkek oyunculara ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Babamın
  Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Babamın Günahları dizisi için yetenekli oyuncu ve oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Halı
  Bir halı firmasının yeni çekilecek olan reklam filminde oynayacak oyuncular aranıyor. Oyuncu başvuru formumuz internet sitemizde yer almaktadır.
 • Bulaşık
  Bulaşık deterjanı reklam filminde rol alacak 35 ile 40 yaşları arasında yetenekli kadın oyuncu ihtiyacımız bulunuyor. Başvurularınızı bekliyoruz.
 • Peynir
  Peynir reklamı için 25 ile 35 yaş arası bayan ve 10 ile 12 yaş çocuk oyuncu adaylarına ihtiyacımız bulunuyor. İlgilenen adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Yatak
  Yatak markasının reklam filmi için yeni yüzler ihtiyacımız bulunuyor. İlanımıza 30 ile 38 yaş arası bay ve bayan oyuncu adayları başvuru yapabilir.