Limonata Reklam Filmi

Limonata Reklam Filmi

Limonata reklam filmi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. 20 ile 30 yaşları arasında bay ve bayan oyuncuların online başvurularını bekliyoruz.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Limonata Reklam Filmi Online Başvuru Yap

's
Yeni reklam filmi projesi için cast çalışmalarımız devam ediyor. Limonata reklamında oynayacak enerjisi yüksek gençler aranıyor. Online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurup ön başvurusunu yapan adaylar değerlendirmeye alınacaktır. Yeni reklam filmi çekimleri için hazırlıklar sürerken, oyuncu arayışımız devam etmektedir. İlgilenen adaylar online başvuru yaparak elemeye girecektir. Başvurular arasından uygun bulunanlar ile iletişime geçilerek detaylı bilgiler paylaşılacaktır.

Siz de reklam oyunculuğuna geçiş yaparak deneyim kazanmak istiyorsanız ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Limonata markası olan müşterimizin, yaz ayları için hazırladığı reklam filmi projesinin oyuncu görüşmeleri başlamıştır. İlanda belirtilen yaş aralığına uygun tüm adayların başvurularını bekliyoruz.
Online Başvuru Yap
Benzer Haberler
 • Çukur
  Show Tv'de izleyicisi ile buluşacak olan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu başvurularımız başlamıştır. İlgilenenlerin başvurularını bekliyoruz.
 • Reçel
  Bir reçel reklamı için yetenekli çocuk oyuncular aranıyor. Reklam filmi için 09 ile 14 yaş arası tüm erkek çocukların başvurularını bekliyoruz.
 • Makarna
  Makarna reklam filminde oynayacak 45 ile 50 yaşları arasında bayan oyuncuya ihtiyacımız var. Reklam oyunculuğu başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.
 • Kaban
  Ünlü bir tekstil markasının kaban katalog çekimi için 36 beden kadın model arayışımız başlamıştır. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • İçecek
  İçecek reklamı için 12 ile 14 yaş arası yetenekli erkek çocuk oyuncu arayışımız devam ediyor. Başvurular online olarak sitemizden alınacaktır.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi, Limon Yapım imzası taşıyan, Şevkat Yerimdar projesi için her yaştan yetenekli yeni yüzlere ihtiyacımız bulunuyor.
 • Diş
  Diş macunu markasının reklam filmi projesinde yer alacak gülüşüne güvenen yeni yüzler aranıyor, ilanımıza başvuruda bulunarak siz de şansınızı deneyebilirsiniz.